GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2015-2016
Terminarz KS Marklowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 08.08.2015 17:00    KS Marklowice-LKS Czyżowice0-0
2 15.08.2015 17:00    Polonia Ł.-KS Marklowice1-2
3 23.08.2015 17:00    KS Marklowice-KS Gołkowice0-1
4 29.08.2015 11:00    TS Pszów-KS Marklowice0-3
5 05.09.2015 16:00    KS Marklowice-Wawel Wirek1-0
6 12.09.2015 16:00    Orzeł Mokre-KS Marklowice1-2
7 19.09.2015 16:00    KS Marklowice-LKS Zawada1-1
8 27.09.2015 13:00    Przyszłość R.-KS Marklowice2-2
9 03.10.2015 15:00    KS Marklowice-Rymer Rybnik1-3
10 10.10.2015 15:00    KS Marklowice-TP Jastrząb4-0
11 17.10.2015 15:00    Naprzód Syrynia-KS Marklowice2-3
12 24.10.2015 14:00    KS Marklowice-Urania R.Śl.1-2
13 31.10.2015 11:00    Gwarek Z.-KS Marklowice0-3
14 07.11.2015 13:00    KS Marklowice-LKS Skrzyszów2-2
15 14.11.2015 13:00    Tempo-KS Marklowice0-3
16 19.03.2016 15:00    LKS Czyżowice-KS Marklowice2-2
17 26.03.2016 13:00    KS Marklowice-Polonia Ł.2-5
18 03.04.2016 16:00    KS Gołkowice-KS Marklowice4-4
19 09.04.2016 16:00    KS Marklowice-TS Pszów4-0
20 16.04.2016 16:00    Wawel Wirek-KS Marklowice1-2
21 23.04.2016 17:00    KS Marklowice-Orzeł Mokre1-2
22 30.04.2016 17:00    LKS Zawada-KS Marklowice0-0
23 07.05.2016 17:00    KS Marklowice-Przyszłość R.0-2
24 11.05.2016 17:30    Rymer Rybnik-KS Marklowice0-1
25 14.05.2016 17:00    TP Jastrząb-KS Marklowice2-1
26 21.05.2016 17:00    KS Marklowice-Naprzód Syrynia3-2
27 25.05.2016 18:00    Urania R.Śl.-KS Marklowice3-1
28 28.05.2016 17:00    KS Marklowice-Gwarek Z.3-1
29 04.06.2016 17:00    LKS Skrzyszów-KS Marklowice1-0
30 11.06.2016 17:00    KS Marklowice-Tempo5-6



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341