GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2015/2016
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 30.08.2015 11:00    Kolejarz Kat. KOL-AKS AKS II Mikołów0-3
1 30.08.2015 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS MKS II Siemianowice0-3
1 30.08.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-GKS Urania II R.Śl.5-1
1 30.08.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-  1 FC Katowice3-0
1 30.08.2015 11:00    UKS Szopienice UKS-STR Strażak Mikołów0-3
1 30.08.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice7-0
2 05.09.2015 17:00    Urania II R.Śl. GKS-POG Pogoń R.Śl.0-4
2 06.09.2015 11:00    AKS II Mikołów AKS-HET KS Hetman 22 Katowice5-0
2 06.09.2015 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS Śląsk Świętochłowice1-2
2 06.09.2015 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Szopienice3-0
2 06.09.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KAM KS Kamionka Mikołów1-2
2 06.09.2015 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-2
3 12.09.2015 16:00    UKS Szopienice UKS-GKS Urania II R.Śl.0-3
3 13.09.2015 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-AKS AKS II Mikołów6-2
3 13.09.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-KOL Kolejarz Kat.3-3
3 13.09.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-MKS MKS II Siemianowice6-0
3 13.09.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-  1 FC Katowice4-0
3 13.09.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-STR Strażak Mikołów2-6
4 20.09.2015 11:00    AKS II Mikołów AKS-STR Strażak Mikołów3-1
4 20.09.2015 11:00    1 FC Katowice  -HET KS Hetman 22 Katowice1-1
4 20.09.2015 11:00    Urania II R.Śl. GKS-MKS Śląsk Świętochłowice0-2
4 20.09.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Szopienice0-1
4 20.09.2015 11:00    Kolejarz Kat. KOL-POG Pogoń R.Śl.1-1
4 20.09.2015 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-KAM KS Kamionka Mikołów3-3
5 27.09.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-AKS AKS II Mikołów2-3
5 27.09.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-KSS KS Stadion Śląski Chorzów3-0
5 27.09.2015 11:00    UKS Szopienice UKS-KOL Kolejarz Kat.0-2
5 27.09.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-MKS MKS II Siemianowice10-1
5 27.09.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-GKS Urania II R.Śl.4-2
5 27.09.2015 11:00    Strażak Mikołów STR-  1 FC Katowice6-4
6 04.10.2015 11:00    AKS II Mikołów AKS-  1 FC Katowice1-3
6 04.10.2015 11:00    Urania II R.Śl. GKS-STR Strażak Mikołów1-3
6 04.10.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice0-1
6 04.10.2015 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS Śląsk Świętochłowice2-3
6 04.10.2015 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-UKS UKS Szopienice1-1
6 04.10.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-POG Pogoń R.Śl.1-4
7 11.10.2015 11:00    1 FC Katowice  -GKS Urania II R.Śl.1-2
7 11.10.2015 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS MKS II Siemianowice2-0
7 11.10.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KOL Kolejarz Kat.1-8
7 11.10.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów4-1
7 11.10.2015 11:00    UKS Szopienice UKS-KAM KS Kamionka Mikołów3-2
7 11.10.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-AKS AKS II Mikołów4-0
8 18.10.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-UKS UKS Szopienice5-0
8 18.10.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-MKS Śląsk Świętochłowice1-5
8 18.10.2015 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-HET KS Hetman 22 Katowice9-1
8 18.10.2015 11:00    Kolejarz Kat. KOL-STR Strażak Mikołów3-1
8 18.10.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice0-0
8 18.10.2015 11:00    AKS II Mikołów AKS-GKS Urania II R.Śl.1-2
9 24.10.2015 11:00    UKS Szopienice UKS-AKS AKS II Mikołów4-0
9 24.10.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-POG Pogoń R.Śl.3-2
9 24.10.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KAM KS Kamionka Mikołów2-3
9 24.10.2015 11:00    Strażak Mikołów STR-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-2
9 24.10.2015 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.0-1
9 24.10.2015 11:00    Urania II R.Śl. GKS-MKS MKS II Siemianowice5-1
10 07.11.2015 13:30    Kolejarz Kat. KOL-GKS Urania II R.Śl.8-2
10 08.11.2015 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS MKS II Siemianowice3-1
10 08.11.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-STR Strażak Mikołów1-7
10 08.11.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-HET KS Hetman 22 Katowice8-0
10 08.11.2015 11:00    UKS Szopienice UKS-MKS Śląsk Świętochłowice2-3
10 08.11.2015 13:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-  1 FC Katowice2-2
11 15.11.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-AKS AKS II Mikołów4-0
11 15.11.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-UKS UKS Szopienice2-1
11 15.11.2015 11:00    Strażak Mikołów STR-POG Pogoń R.Śl.0-0
11 15.11.2015 11:00    1 FC Katowice  -KAM KS Kamionka Mikołów1-1
11 15.11.2015 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów8-0
11 15.11.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.1-1
12 03.04.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-KOL Kolejarz Kat.2-2
12 03.04.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów0-3
12 03.04.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KAM KS Kamionka Mikołów4-1
12 03.04.2016 11:00    1 FC Katowice  -POG Pogoń R.Śl.0-1
12 03.04.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-UKS UKS Szopienice4-1
12 03.04.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS Śląsk Świętochłowice1-1
13 10.04.2016 11:00    Pogoń R.Śl. POG-GKS Urania II R.Śl.2-0
13 10.04.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-AKS AKS II Mikołów2-2
13 10.04.2016 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-STR Strażak Mikołów2-1
13 10.04.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-  1 FC Katowice2-3
13 10.04.2016 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-MKS MKS II Siemianowice2-3
13 10.04.2016 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-KOL Kolejarz Kat.1-4
14 17.04.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-UKS UKS Szopienice2-6
14 17.04.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów0-2
14 17.04.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KAM KS Kamionka Mikołów14-0
14 17.04.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-POG Pogoń R.Śl.0-2
14 17.04.2016 11:00    1 FC Katowice  -MKS Śląsk Świętochłowice2-7
14 17.04.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-HET KS Hetman 22 Katowice3-2
15 23.04.2015 11:00    Strażak Mikołów STR-AKS AKS II Mikołów2-2
15 23.04.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-  1 FC Katowice2-1
15 23.04.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-GKS Urania II R.Śl.10-2
15 23.04.2015 11:00    UKS Szopienice UKS-MKS MKS II Siemianowice3-0
15 23.04.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-KOL Kolejarz Kat.3-0
15 23.04.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-KSS KS Stadion Śląski Chorzów2-4
16 30.04.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-KAM KS Kamionka Mikołów4-0
16 30.04.2016 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-POG Pogoń R.Śl.0-0
16 30.04.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Szopienice2-5
16 30.04.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-MKS Śląsk Świętochłowice0-5
16 30.04.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-HET KS Hetman 22 Katowice6-0
16 30.04.2016 11:00    1 FC Katowice  -STR Strażak Mikołów1-2
17 08.05.2016 11:00    1 FC Katowice  -AKS AKS II Mikołów2-1
17 08.05.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-GKS Urania II R.Śl.1-1
17 08.05.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS MKS II Siemianowice3-3
17 08.05.2016 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-KOL Kolejarz Kat.4-1
17 08.05.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów4-0
17 08.05.2016 11:00    Pogoń R.Śl. POG-KAM KS Kamionka Mikołów2-0
18 15.05.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-  1 FC Katowice0-1
18 15.05.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-STR Strażak Mikołów2-1
18 15.05.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-HET KS Hetman 22 Katowice2-0
18 15.05.2016 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS Śląsk Świętochłowice1-5
18 15.05.2016 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-UKS UKS Szopienice1-5
18 15.05.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-POG Pogoń R.Śl.1-3
19 22.05.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-POG Pogoń R.Śl.1-1
19 22.05.2016 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-KAM KS Kamionka Mikołów3-0
19 22.05.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSS KS Stadion Śląski Chorzów3-5
19 22.05.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-KOL Kolejarz Kat.2-1
19 22.05.2016 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice0-2
19 22.05.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-AKS AKS II Mikołów0-1
20 29.05.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-UKS UKS Szopienice1-0
20 29.05.2016 11:00    Pogoń R.Śl. POG-MKS Śląsk Świętochłowice1-0
20 29.05.2016 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-HET KS Hetman 22 Katowice1-2
20 29.05.2016 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-STR Strażak Mikołów-
20 29.05.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice4-1
20 29.05.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-GKS Urania II R.Śl.0-2
21 05.06.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KOL Kolejarz Kat.1-4
21 05.06.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-AKS AKS II Mikołów3-0
21 05.06.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-KAM KS Kamionka Mikołów5-0
21 05.06.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-POG Pogoń R.Śl.-
21 05.06.2016 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-UKS UKS Szopienice3-0
21 05.06.2016 11:00    1 FC Katowice  -KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
22 12.06.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS Śląsk Świętochłowice-
22 12.06.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-HET KS Hetman 22 Katowice-
22 12.06.2016 11:00    Pogoń R.Śl. POG-STR Strażak Mikołów-
22 12.06.2016 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-  1 FC Katowice-
22 12.06.2016 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-GKS Urania II R.Śl.-
22 12.06.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.Śl.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS Źródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.Śl.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS Źródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.Śl.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS Źródło22:70