GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2015/2016
Terminarz KS Kamionka Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 30.08.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-GKS Urania II R.¦l.5-1
2 06.09.2015 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KAM KS Kamionka Mikołów1-2
3 13.09.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-KOL Kolejarz Kat.3-3
4 20.09.2015 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-KAM KS Kamionka Mikołów3-3
5 27.09.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-AKS AKS II Mikołów2-3
6 04.10.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-POG Pogoń R.¦l.1-4
7 11.10.2015 11:00    UKS Szopienice UKS-KAM KS Kamionka Mikołów3-2
8 18.10.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-MKS ¦l±sk ¦więtochłowice1-5
9 24.10.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KAM KS Kamionka Mikołów2-3
10 08.11.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-STR Strażak Mikołów1-7
11 15.11.2015 11:00    1 FC Katowice  -KAM KS Kamionka Mikołów1-1
12 03.04.2016 11:00    Urania II R.¦l. GKS-KAM KS Kamionka Mikołów4-1
13 10.04.2016 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-MKS MKS II Siemianowice2-3
14 17.04.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KAM KS Kamionka Mikołów14-0
15 23.04.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów2-4
16 30.04.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-KAM KS Kamionka Mikołów4-0
17 08.05.2016 11:00    Pogoń R.¦l. POG-KAM KS Kamionka Mikołów2-0
18 15.05.2016 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-UKS UKS Szopienice1-5
19 22.05.2016 11:00    ¦l±sk ¦więtochłowice MKS-KAM KS Kamionka Mikołów3-0
20 29.05.2016 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-HET KS Hetman 22 Katowice1-2
21 05.06.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-KAM KS Kamionka Mikołów5-0
22 12.06.2016 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-  1 FC Katowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341