GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2015/2016
Terminarz Pogoń R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 30.08.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-  1 FC Katowice3-0
2 05.09.2015 17:00    Urania II R.Śl. GKS-POG Pogoń R.Śl.0-4
3 13.09.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-MKS MKS II Siemianowice6-0
4 20.09.2015 11:00    Kolejarz Kat. KOL-POG Pogoń R.Śl.1-1
5 27.09.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-KSS KS Stadion Śląski Chorzów3-0
6 04.10.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-POG Pogoń R.Śl.1-4
7 11.10.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-AKS AKS II Mikołów4-0
8 18.10.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-UKS UKS Szopienice5-0
9 24.10.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS-POG Pogoń R.Śl.3-2
10 08.11.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-HET KS Hetman 22 Katowice8-0
11 15.11.2015 11:00    Strażak Mikołów STR-POG Pogoń R.Śl.0-0
12 03.04.2016 11:00    1 FC Katowice  -POG Pogoń R.Śl.0-1
13 10.04.2016 11:00    Pogoń R.Śl. POG-GKS Urania II R.Śl.2-0
14 17.04.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-POG Pogoń R.Śl.0-2
15 23.04.2015 11:00    Pogoń R.Śl. POG-KOL Kolejarz Kat.3-0
16 30.04.2016 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-POG Pogoń R.Śl.0-0
17 08.05.2016 11:00    Pogoń R.Śl. POG-KAM KS Kamionka Mikołów2-0
18 15.05.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-POG Pogoń R.Śl.1-3
19 22.05.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-POG Pogoń R.Śl.1-1
20 29.05.2016 11:00    Pogoń R.Śl. POG-MKS Śląsk Świętochłowice1-0
21 05.06.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-POG Pogoń R.Śl.-
22 12.06.2016 11:00    Pogoń R.Śl. POG-STR Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341