GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2016 17:30    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-2
1 13.08.2016 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin3-0
1 13.08.2016 17:00    ZET Tychy-AKS Mikołów0-1
1 13.08.2016 17:00    JUW-e Jarosz.-LKS Goczałkow.0-3
1 13.08.2016 17:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń3-0
1 13.08.2016 17:00    LKS Łąka-Wawel Wirek0-1
1 24.08.2016 17:30    Unia Kosztowy-Sparta Kat.3-2
1 31.08.2016 17:30    Tempo-GTS Bojszowy3-2
2 20.08.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Podlesianka K.2-0
2 20.08.2016 17:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2-0
2 20.08.2016 17:00    Piast Bieruń-LKS Łąka1-4
2 20.08.2016 17:00    LKS Goczałkow.-Pogoń R.Śl.4-1
2 20.08.2016 17:00    Unia Kosztowy-JUW-e Jarosz.3-1
2 20.08.2016 17:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.1-2
2 20.08.2016 17:00    GTS Bojszowy-Urania R.Śl.1-0
2 20.08.2016 17:00    ZET Tychy-Tempo3-1
3 26.08.2016 17:30    JUW-e Jarosz.-Pogoń Imielin0-4
3 27.08.2016 11:00    Urania R.Śl.-ZET Tychy2-5
3 27.08.2016 13:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń1-2
3 27.08.2016 17:00    Sparta Kat.-GTS Bojszowy4-1
3 27.08.2016 17:00    Pogoń R.Śl.-Unia Kosztowy2-1
3 27.08.2016 17:00    Podlesianka K.-LKS Goczałkow.5-1
3 27.08.2016 17:00    LKS Łąka-Grunwald R.Śl.0-1
3 27.08.2016 17:00    Tempo-AKS Mikołów5-2
4 03.09.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek4-2
4 03.09.2016 16:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń0-1
4 03.09.2016 16:00    LKS Goczałkow.-LKS Łąka2-1
4 03.09.2016 16:00    Unia Kosztowy-Podlesianka K.6-1
4 03.09.2016 16:00    Pogoń Imielin-Pogoń R.Śl.1-4
4 03.09.2016 16:00    GTS Bojszowy-JUW-e Jarosz.4-1
4 03.09.2016 16:00    ZET Tychy-Sparta Kat.1-3
4 03.09.2016 16:00    Tempo-Urania R.Śl.0-2
5 10.09.2016 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-3
5 10.09.2016 11:00    JUW-e Jarosz.-ZET Tychy1-4
5 10.09.2016 13:00    Wawel Wirek-LKS Goczałkow.3-3
5 10.09.2016 16:00    Pogoń R.Śl.-GTS Bojszowy4-1
5 10.09.2016 16:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin1-1
5 10.09.2016 16:00    LKS Łąka-Unia Kosztowy0-4
5 10.09.2016 16:00    Piast Bieruń-Grunwald R.Śl.0-1
5 10.09.2016 16:00    Sparta Kat.-Tempo2-1
6 17.09.2016 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.2-0
6 17.09.2016 16:00    AKS Mikołów-Grunwald R.Śl.1-3
6 17.09.2016 16:00    LKS Goczałkow.-Piast Bieruń3-0
6 17.09.2016 16:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek3-0
6 17.09.2016 16:00    Pogoń Imielin-LKS Łąka0-0
6 17.09.2016 16:00    ZET Tychy-Pogoń R.Śl.3-1
6 17.09.2016 16:00    Tempo-JUW-e Jarosz.7-2
6 18.09.2016 15:00    GTS Bojszowy-Podlesianka K.0-0
7 24.09.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Goczałkow.5-2
7 24.09.2016 13:00    Wawel Wirek-Pogoń Imielin0-3
7 24.09.2016 16:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów1-0
7 24.09.2016 16:00    JUW-e Jarosz.-Urania R.Śl.1-3
7 24.09.2016 16:00    Podlesianka K.-ZET Tychy4-2
7 24.09.2016 16:00    LKS Łąka-GTS Bojszowy5-2
7 24.09.2016 16:00    Pogoń R.Śl.-Tempo1-0
7 24.09.2016 16:00    Piast Bieruń-Unia Kosztowy1-2
8 01.10.2016 11:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.Śl.0-2
8 01.10.2016 11:00    GTS Bojszowy-Wawel Wirek1-3
8 01.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-0
8 01.10.2016 15:00    AKS Mikołów-LKS Goczałkow.0-3
8 01.10.2016 15:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3-1
8 01.10.2016 15:00    ZET Tychy-LKS Łąka2-3
8 01.10.2016 15:00    Sparta Kat.-JUW-e Jarosz.6-1
8 01.10.2016 15:00    Tempo-Podlesianka K.2-1
9 08.10.2016 11:00    JUW-e Jarosz.-AKS Mikołów0-1
9 08.10.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń Imielin2-4
9 08.10.2016 13:00    LKS Łąka-Tempo3-2
9 08.10.2016 13:00    Wawel Wirek-ZET Tychy4-0
9 08.10.2016 15:00    LKS Goczałkow.-Unia Kosztowy4-0
9 08.10.2016 15:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.1-2
9 08.10.2016 15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.0-2
9 08.10.2016 15:00    Piast Bieruń-GTS Bojszowy3-0
10 15.10.2016 11:00    GTS Bojszowy-Grunwald R.Śl.1-1
10 15.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka3-3
10 15.10.2016 15:00    Tempo-Wawel Wirek0-5
10 15.10.2016 15:00    AKS Mikołów-Unia Kosztowy1-1
10 15.10.2016 15:00    Pogoń Imielin-LKS Goczałkow.1-2
10 15.10.2016 15:00    ZET Tychy-Piast Bieruń4-2
10 15.10.2016 15:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.4-1
10 15.10.2016 15:00    JUW-e Jarosz.-Pogoń R.Śl.0-0
11 22.10.2016 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-1
11 22.10.2016 15:00    Piast Bieruń-Tempo1-0
11 22.10.2016 15:00    Pogoń R.Śl.-AKS Mikołów2-0
11 22.10.2016 15:00    Podlesianka K.-JUW-e Jarosz.6-1
11 22.10.2016 15:00    LKS Łąka-Sparta Kat.3-1
11 22.10.2016 15:00    LKS Goczałkow.-GTS Bojszowy5-2
11 22.10.2016 15:00    Unia Kosztowy-Pogoń Imielin0-1
11 23.10.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-ZET Tychy1-1
12 29.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń2-1
12 29.10.2016 14:00    Tempo-Grunwald R.Śl.2-4
12 29.10.2016 14:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin0-0
12 29.10.2016 14:00    GTS Bojszowy-Unia Kosztowy3-4
12 29.10.2016 14:00    ZET Tychy-LKS Goczałkow.0-1
12 29.10.2016 14:00    Sparta Kat.-Wawel Wirek2-1
12 29.10.2016 14:00    JUW-e Jarosz.-LKS Łąka2-1
12 29.10.2016 14:00    Pogoń R.Śl.-Podlesianka K.0-1
13 05.11.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
13 05.11.2016 13:00    LKS Goczałkow.-Tempo3-1
13 05.11.2016 13:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów0-1
13 05.11.2016 13:00    LKS Łąka-Pogoń R.Śl.2-1
13 05.11.2016 13:00    Wawel Wirek-JUW-e Jarosz.4-1
13 05.11.2016 13:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.2-0
13 05.11.2016 13:00    Unia Kosztowy-ZET Tychy3-0
13 05.11.2016 13:00    Pogoń Imielin-GTS Bojszowy3-0
14 12.11.2016 13:00    Tempo-Unia Kosztowy0-4
14 12.11.2016 13:00    AKS Mikołów-GTS Bojszowy2-0
14 12.11.2016 13:00    ZET Tychy-Pogoń Imielin0-2
14 12.11.2016 13:00    Urania R.Śl.-LKS Goczałkow.0-2
14 12.11.2016 13:00    Sparta Kat.-Grunwald R.Śl.0-0
14 12.11.2016 13:00    JUW-e Jarosz.-Piast Bieruń1-1
14 12.11.2016 13:00    Pogoń R.Śl.-Wawel Wirek1-2
14 12.11.2016 13:00    Podlesianka K.-LKS Łąka1-2
15 19.11.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-JUW-e Jarosz.1-1
15 19.11.2016 13:00    Pogoń Imielin-Tempo1-0
15 19.11.2016 13:00    LKS Łąka-AKS Mikołów2-1
15 19.11.2016 13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.1-0
15 19.11.2016 13:00    Piast Bieruń-Pogoń R.Śl.4-0
15 19.11.2016 13:00    LKS Goczałkow.-Sparta Kat.3-0
15 19.11.2016 13:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.6-1
15 19.11.2016 13:00    GTS Bojszowy-ZET Tychy2-1
16 18.03.2017 13:30    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.1-3
16 18.03.2017 15:00    Wawel Wirek-LKS Łąka2-1
16 18.03.2017 15:00    Sparta Kat.-Unia Kosztowy0-2
16 18.03.2017 15:30    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.1-2
16 18.03.2017 15:30    AKS Mikołów-ZET Tychy3-1
16 18.03.2017 15:30    LKS Goczałkow.-JUW-e Jarosz.7-0
16 18.03.2017 15:30    Piast Bieruń-Podlesianka K.1-4
16 18.03.2017 15:30    GTS Bojszowy-Tempo2-1
17 25.03.2017 11:00    Urania R.Śl.-GTS Bojszowy2-1
17 25.03.2017 15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów2-0
17 25.03.2017 15:00    Pogoń R.Śl.-LKS Goczałkow.1-1
17 25.03.2017 15:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-2
17 25.03.2017 15:30    Podlesianka K.-Grunwald R.Śl.2-3
17 25.03.2017 15:30    LKS Łąka-Piast Bieruń3-3
17 25.03.2017 15:30    JUW-e Jarosz.-Unia Kosztowy2-7
17 25.03.2017 15:30    Tempo-ZET Tychy4-2
18 01.04.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Łąka2-1
18 01.04.2017 17:00    Pogoń Imielin-JUW-e Jarosz.3-1
18 01.04.2017 17:00    ZET Tychy-Urania R.Śl.2-0
18 01.04.2017 17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek2-2
18 01.04.2017 17:00    GTS Bojszowy-Sparta Kat.1-1
18 01.04.2017 17:00    Unia Kosztowy-Pogoń R.Śl.0-0
18 01.04.2017 17:00    LKS Goczałkow.-Podlesianka K.4-0
18 01.04.2017 17:00    AKS Mikołów-Tempo1-0
19 08.04.2017 11:00    Urania R.Śl.-Tempo4-1
19 08.04.2017 15:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.2-1
19 08.04.2017 15:00    Pogoń R.Śl.-Pogoń Imielin1-1
19 08.04.2017 16:00    Sparta Kat.-ZET Tychy0-1
19 08.04.2017 17:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów3-0
19 08.04.2017 17:00    Podlesianka K.-Unia Kosztowy0-1
19 09.04.2017 17:00    LKS Łąka-LKS Goczałkow.2-0
19 09.04.2017 17:00    JUW-e Jarosz.-GTS Bojszowy3-1
20 15.04.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Piast Bieruń2-0
20 15.04.2017 13:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.3-1
20 15.04.2017 13:00    ZET Tychy-JUW-e Jarosz.1-1
20 15.04.2017 13:00    LKS Goczałkow.-Wawel Wirek1-0
20 15.04.2017 13:00    GTS Bojszowy-Pogoń R.Śl.0-0
20 15.04.2017 13:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.3-1
20 15.04.2017 13:00    Unia Kosztowy-LKS Łąka2-3
20 15.04.2017 13:00    Tempo-Sparta Kat.3-4
21 22.04.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS Mikołów1-0
21 22.04.2017 12:00    Piast Bieruń-LKS Goczałkow.1-2
21 22.04.2017 15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1-1
21 22.04.2017 16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.2-3
21 22.04.2017 17:00    LKS Łąka-Pogoń Imielin0-3
21 22.04.2017 17:00    Pogoń R.Śl.-ZET Tychy2-0
21 22.04.2017 17:00    Podlesianka K.-GTS Bojszowy3-1
21 23.04.2017 15:00    JUW-e Jarosz.-Tempo1-3
22 30.05.2017 18:00    LKS Goczałkow.-Grunwald R.Śl.2-1
22 31.05.2017 18:00    Pogoń Imielin-Wawel Wirek2-0
22 31.05.2017 18:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.5-0
22 31.05.2017 18:00    Urania R.Śl.-JUW-e Jarosz.6-1
22 31.05.2017 18:00    ZET Tychy-Podlesianka K.1-5
22 31.05.2017 18:00    GTS Bojszowy-LKS Łąka0-4
22 31.05.2017 18:00    Tempo-Pogoń R.Śl.2-2
22 31.05.2017 18:00    Unia Kosztowy-Piast Bieruń4-0
23 06.05.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Unia Kosztowy0-2
23 06.05.2017 12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin3-3
23 06.05.2017 15:00    Wawel Wirek-GTS Bojszowy3-1
23 06.05.2017 17:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
23 06.05.2017 17:00    LKS Goczałkow.-AKS Mikołów6-1
23 06.05.2017 17:00    LKS Łąka-ZET Tychy2-2
23 06.05.2017 17:00    Podlesianka K.-Tempo3-0
23 07.05.2017 15:00    JUW-e Jarosz.-Sparta Kat.3-2
24 10.05.2017 17:30    AKS Mikołów-JUW-e Jarosz.3-0
24 10.05.2017 17:30    Pogoń Imielin-Grunwald R.Śl.3-2
24 10.05.2017 17:30    Tempo-LKS Łąka0-6
24 10.05.2017 17:30    ZET Tychy-Wawel Wirek1-4
24 10.05.2017 17:30    Unia Kosztowy-LKS Goczałkow.1-3
24 10.05.2017 17:30    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.1-0
24 10.05.2017 17:30    Urania R.Śl.-Podlesianka K.1-3
24 10.05.2017 17:30    GTS Bojszowy-Piast Bieruń0-3
25 13.05.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-GTS Bojszowy10-0
25 13.05.2017 15:00    Wawel Wirek-Tempo1-2
25 13.05.2017 17:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.4-0
25 13.05.2017 17:00    Unia Kosztowy-AKS Mikołów1-3
25 13.05.2017 17:00    LKS Goczałkow.-Pogoń Imielin1-1
25 13.05.2017 17:00    Piast Bieruń-ZET Tychy1-1
25 13.05.2017 17:00    Podlesianka K.-Sparta Kat.3-0
25 13.05.2017 17:00    Pogoń R.Śl.-JUW-e Jarosz.0-1
26 20.05.2017 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-0
26 20.05.2017 15:00    JUW-e Jarosz.-Podlesianka K.0-2
26 20.05.2017 16:00    Sparta Kat.-LKS Łąka1-1
26 20.05.2017 17:00    Tempo-Piast Bieruń0-1
26 20.05.2017 17:00    AKS Mikołów-Pogoń R.Śl.1-1
26 20.05.2017 17:00    GTS Bojszowy-LKS Goczałkow.1-5
26 20.05.2017 17:00    Pogoń Imielin-Unia Kosztowy1-2
26 20.05.2017 17:00    ZET Tychy-Grunwald R.Śl.0-5
27 27.05.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Tempo4-3
27 27.05.2017 12:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.1-3
27 27.05.2017 15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.3-1
27 27.05.2017 17:00    Pogoń Imielin-AKS Mikołów2-0
27 27.05.2017 17:00    Unia Kosztowy-GTS Bojszowy3-0
27 27.05.2017 17:00    LKS Goczałkow.-ZET Tychy3-0
27 27.05.2017 17:00    LKS Łąka-JUW-e Jarosz.8-2
27 27.05.2017 17:00    Podlesianka K.-Pogoń R.Śl.0-0
28 03.06.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.4-0
28 03.06.2017 16:00    Sparta Kat.-Piast Bieruń4-1
28 03.06.2017 17:00    Tempo-LKS Goczałkow.1-4
28 03.06.2017 17:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.0-2
28 03.06.2017 17:00    Pogoń R.Śl.-LKS Łąka3-4
28 03.06.2017 17:00    JUW-e Jarosz.-Wawel Wirek1-2
28 03.06.2017 17:00    ZET Tychy-Unia Kosztowy1-2
28 03.06.2017 17:00    GTS Bojszowy-Pogoń Imielin0-7
29 10.06.2017 17:00    Unia Kosztowy-Tempo3-0
29 10.06.2017 17:00    GTS Bojszowy-AKS Mikołów1-2
29 10.06.2017 17:00    Pogoń Imielin-ZET Tychy4-2
29 10.06.2017 17:00    LKS Goczałkow.-Urania R.Śl.4-2
29 10.06.2017 17:00    Grunwald R.Śl.-Sparta Kat.3-2
29 10.06.2017 17:00    Piast Bieruń-JUW-e Jarosz.4-0
29 10.06.2017 17:00    Wawel Wirek-Pogoń R.Śl.1-1
29 10.06.2017 17:00    LKS Łąka-Podlesianka K.1-3
30 17.06.2017 11:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy0-2
30 17.06.2017 16:00    Sparta Kat.-LKS Goczałkow.3-5
30 17.06.2017 17:00    JUW-e Jarosz.-Grunwald R.Śl.0-3
30 17.06.2017 17:00    Tempo-Pogoń Imielin4-7
30 17.06.2017 17:00    AKS Mikołów-LKS Łąka5-1
30 17.06.2017 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek3-1
30 17.06.2017 17:00    Pogoń R.Śl.-Piast Bieruń0-1
30 17.06.2017 17:00    ZET Tychy-GTS Bojszowy4-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.Śl.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140