GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2016 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin3-0
2 20.08.2016 17:00    GTS Bojszowy-Urania R.Śl.1-0
3 27.08.2016 11:00    Urania R.Śl.-ZET Tychy2-5
4 03.09.2016 16:00    Tempo-Urania R.Śl.0-2
5 10.09.2016 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-3
6 17.09.2016 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.2-0
7 24.09.2016 16:00    JUW-e Jarosz.-Urania R.Śl.1-3
8 01.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-0
9 08.10.2016 15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.0-2
10 15.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka3-3
11 22.10.2016 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-1
12 29.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń2-1
13 05.11.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
14 12.11.2016 13:00    Urania R.Śl.-LKS Goczałkow.0-2
15 19.11.2016 13:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.6-1
16 18.03.2017 15:30    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.1-2
17 25.03.2017 11:00    Urania R.Śl.-GTS Bojszowy2-1
18 01.04.2017 17:00    ZET Tychy-Urania R.Śl.2-0
19 08.04.2017 11:00    Urania R.Śl.-Tempo4-1
20 15.04.2017 13:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.3-1
21 22.04.2017 16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.2-3
22 31.05.2017 18:00    Urania R.Śl.-JUW-e Jarosz.-
23 06.05.2017 17:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
24 10.05.2017 17:30    Urania R.Śl.-Podlesianka K.1-3
25 13.05.2017 17:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.4-0
26 20.05.2017 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-0
27 27.05.2017 12:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.1-3
28 03.06.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.-
29 10.06.2017 17:00    LKS Goczałkow.-Urania R.Śl.-
30 17.06.2017 17:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Goczałkow.1346:737
Wawel Wirek1429:1729
Grunwald R.Śl.1435:2126
LKS Łąka1434:2326
Podlesianka K.1431:1523
Sparta Kat.1323:1423
7 Urania R.Śl.1223:1922
Pogoń Imielin1323:1722
AKS Mikołów1217:1121
10 Unia Kosztowy1228:1719
11 Piast Bieruń1424:2218
12 Pogoń R.Śl.1316:1617
13 GTS Bojszowy1216:2016
14 Tempo1226:3515
15 ZET Tychy1217:2413
16 JUW-e Jarosz.1314:3211
  MF/AP
LKS Goczałkow.2674:2763
Grunwald R.Śl.2661:3352
Unia Kosztowy2559:3248
Pogoń Imielin2648:2848
5 Urania R.Śl.2647:4246
Wawel Wirek2649:3645
LKS Łąka2660:4144
Sparta Kat.2641:4336
AKS Mikołów2630:3736
10 Podlesianka K.2645:3936
11 Piast Bieruń2639:4432
12 Pogoń R.Śl.2626:3428
13 ZET Tychy2637:5625
14 Tempo2641:6521
15 GTS Bojszowy2528:7016
16 JUW-e Jarosz.2627:8516
  MF/AP
Unia Kosztowy1331:1529
Pogoń Imielin1325:1126
LKS Goczałkow.1328:2026
Grunwald R.Śl.1226:1226
5 Urania R.Śl.1424:2324
LKS Łąka1226:1818
Wawel Wirek1220:1916
AKS Mikołów1413:2615
Piast Bieruń1215:2214
10 Sparta Kat.1318:2913
11 Podlesianka K.1214:2413
12 ZET Tychy1420:3212
13 Pogoń R.Śl.1310:1811
14 Tempo1415:306
15 JUW-e Jarosz.1313:535
16 GTS Bojszowy1312:500