GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2016 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin3-0
2 20.08.2016 17:00    GTS Bojszowy-Urania R.Śl.1-0
3 27.08.2016 11:00    Urania R.Śl.-ZET Tychy2-5
4 03.09.2016 16:00    Tempo-Urania R.Śl.0-2
5 10.09.2016 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-3
6 17.09.2016 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.2-0
7 24.09.2016 16:00    JUW-e Jarosz.-Urania R.Śl.1-3
8 01.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-0
9 08.10.2016 15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.0-2
10 15.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka3-3
11 22.10.2016 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-1
12 29.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń2-1
13 05.11.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
14 12.11.2016 13:00    Urania R.Śl.-LKS Goczałkow.0-2
15 19.11.2016 13:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.6-1
16 18.03.2017 15:30    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.1-2
17 25.03.2017 11:00    Urania R.Śl.-GTS Bojszowy2-1
18 01.04.2017 17:00    ZET Tychy-Urania R.Śl.2-0
19 08.04.2017 11:00    Urania R.Śl.-Tempo4-1
20 15.04.2017 13:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.3-1
21 22.04.2017 16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.2-3
22 31.05.2017 18:00    Urania R.Śl.-JUW-e Jarosz.6-1
23 06.05.2017 17:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
24 10.05.2017 17:30    Urania R.Śl.-Podlesianka K.1-3
25 13.05.2017 17:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.4-0
26 20.05.2017 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-0
27 27.05.2017 12:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.1-3
28 03.06.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.4-0
29 10.06.2017 17:00    LKS Goczałkow.-Urania R.Śl.4-2
30 17.06.2017 11:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy0-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
AKS Mikołów720:617
Pogoń Imielin721:1016
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.Śl.818:1315
LKS Łąka819:1114
Górnik 09712:811
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola69:88
12 Sparta Kat.715:147
13 Krupiński78:174
14 Wawel Wirek64:133
15 Pogoń R.Śl.69:163
16 Grunwald R.Śl.72:310
  MF/AP
Pogoń Imielin1438:1434
Unia Kosztowy1441:1433
Podlesianka K.1432:1332
AKS Mikołów1442:1730
MKS Iskra1429:1629
Piast Bieruń1532:2128
LKS Łąka1530:2024
Górnik 091426:1423
LKS Ogrodnik1423:2019
10 Urania R.Śl.1425:3018
11 Sparta Kat.1537:3017
12 Sokół Wola1417:3212
13 Krupiński1417:3711
14 Wawel Wirek1416:3010
15 Pogoń R.Śl.1516:484
16 Grunwald R.Śl.145:700
  MF/AP
Pogoń Imielin717:418
AKS Mikołów722:1113
Podlesianka K.714:813
MKS Iskra611:613
Górnik 09714:612
Unia Kosztowy612:711
LKS Łąka711:910
Piast Bieruń810:1310
Sparta Kat.822:1610
10 LKS Ogrodnik69:99
11 Krupiński79:207
12 Wawel Wirek812:177
13 Sokół Wola88:244
14 Urania R.Śl.67:173
15 Pogoń R.Śl.97:321
16 Grunwald R.Śl.73:390