GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2016 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin3-0
2 20.08.2016 17:00    GTS Bojszowy-Urania R.Śl.1-0
3 27.08.2016 11:00    Urania R.Śl.-ZET Tychy2-5
4 03.09.2016 16:00    Tempo-Urania R.Śl.0-2
5 10.09.2016 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-3
6 17.09.2016 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.2-0
7 24.09.2016 16:00    JUW-e Jarosz.-Urania R.Śl.1-3
8 01.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-0
9 08.10.2016 15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.0-2
10 15.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka3-3
11 22.10.2016 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-1
12 29.10.2016 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń2-1
13 05.11.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
14 12.11.2016 13:00    Urania R.Śl.-LKS Goczałkow.0-2
15 19.11.2016 13:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.6-1
16 18.03.2017 15:30    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.1-2
17 25.03.2017 11:00    Urania R.Śl.-GTS Bojszowy2-1
18 01.04.2017 17:00    ZET Tychy-Urania R.Śl.2-0
19 08.04.2017 11:00    Urania R.Śl.-Tempo4-1
20 15.04.2017 13:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.3-1
21 22.04.2017 16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.2-3
22 31.05.2017 18:00    Urania R.Śl.-JUW-e Jarosz.6-1
23 06.05.2017 17:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
24 10.05.2017 17:30    Urania R.Śl.-Podlesianka K.1-3
25 13.05.2017 17:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.4-0
26 20.05.2017 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-0
27 27.05.2017 12:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.1-3
28 03.06.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.4-0
29 10.06.2017 17:00    LKS Goczałkow.-Urania R.Śl.4-2
30 17.06.2017 11:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy0-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281