GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz JUW-e Jarosz. iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2016 17:00    JUW-e Jarosz.-LKS Goczałkow.0-3
2 20.08.2016 17:00    Unia Kosztowy-JUW-e Jarosz.3-1
3 26.08.2016 17:30    JUW-e Jarosz.-Pogoń Imielin0-4
4 03.09.2016 16:00    GTS Bojszowy-JUW-e Jarosz.4-1
5 10.09.2016 11:00    JUW-e Jarosz.-ZET Tychy1-4
6 17.09.2016 16:00    Tempo-JUW-e Jarosz.7-2
7 24.09.2016 16:00    JUW-e Jarosz.-Urania R.¦l.1-3
8 01.10.2016 15:00    Sparta Kat.-JUW-e Jarosz.6-1
9 08.10.2016 11:00    JUW-e Jarosz.-AKS Mikołów0-1
10 15.10.2016 15:00    JUW-e Jarosz.-Pogoń R.¦l.0-0
11 22.10.2016 15:00    Podlesianka K.-JUW-e Jarosz.6-1
12 29.10.2016 14:00    JUW-e Jarosz.-LKS Ł±ka2-1
13 05.11.2016 13:00    Wawel Wirek-JUW-e Jarosz.4-1
14 12.11.2016 13:00    JUW-e Jarosz.-Piast Bieruń1-1
15 19.11.2016 11:00    Grunwald R.¦l.-JUW-e Jarosz.1-1
16 18.03.2017 15:30    LKS Goczałkow.-JUW-e Jarosz.7-0
17 25.03.2017 15:30    JUW-e Jarosz.-Unia Kosztowy2-7
18 01.04.2017 17:00    Pogoń Imielin-JUW-e Jarosz.3-1
19 09.04.2017 17:00    JUW-e Jarosz.-GTS Bojszowy3-1
20 15.04.2017 13:00    ZET Tychy-JUW-e Jarosz.1-1
21 23.04.2017 15:00    JUW-e Jarosz.-Tempo1-3
22 31.05.2017 18:00    Urania R.¦l.-JUW-e Jarosz.6-1
23 07.05.2017 15:00    JUW-e Jarosz.-Sparta Kat.3-2
24 10.05.2017 17:30    AKS Mikołów-JUW-e Jarosz.3-0
25 13.05.2017 17:00    Pogoń R.¦l.-JUW-e Jarosz.0-1
26 20.05.2017 15:00    JUW-e Jarosz.-Podlesianka K.0-2
27 27.05.2017 17:00    LKS Ł±ka-JUW-e Jarosz.8-2
28 03.06.2017 17:00    JUW-e Jarosz.-Wawel Wirek1-2
29 10.06.2017 17:00    Piast Bieruń-JUW-e Jarosz.4-0
30 17.06.2017 17:00    JUW-e Jarosz.-Grunwald R.¦l.0-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.¦l.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281