GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz LKS Ł±ka iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2016 17:00    LKS Ł±ka-Wawel Wirek0-1
2 20.08.2016 17:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka1-4
3 27.08.2016 17:00    LKS Ł±ka-Grunwald R.¦l.0-1
4 03.09.2016 16:00    LKS Goczałkow.-LKS Ł±ka2-1
5 10.09.2016 16:00    LKS Ł±ka-Unia Kosztowy0-4
6 17.09.2016 16:00    Pogoń Imielin-LKS Ł±ka0-0
7 24.09.2016 16:00    LKS Ł±ka-GTS Bojszowy5-2
8 01.10.2016 15:00    ZET Tychy-LKS Ł±ka2-3
9 08.10.2016 13:00    LKS Ł±ka-Tempo3-2
10 15.10.2016 11:00    Urania R.¦l.-LKS Ł±ka3-3
11 22.10.2016 15:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.3-1
12 29.10.2016 14:00    JUW-e Jarosz.-LKS Ł±ka2-1
13 05.11.2016 13:00    LKS Ł±ka-Pogoń R.¦l.2-1
14 12.11.2016 13:00    Podlesianka K.-LKS Ł±ka1-2
15 19.11.2016 13:00    LKS Ł±ka-AKS Mikołów2-1
16 18.03.2017 15:00    Wawel Wirek-LKS Ł±ka2-1
17 25.03.2017 15:30    LKS Ł±ka-Piast Bieruń3-3
18 01.04.2017 11:00    Grunwald R.¦l.-LKS Ł±ka2-1
19 09.04.2017 17:00    LKS Ł±ka-LKS Goczałkow.2-0
20 15.04.2017 13:00    Unia Kosztowy-LKS Ł±ka2-3
21 22.04.2017 17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin0-3
22 31.05.2017 18:00    GTS Bojszowy-LKS Ł±ka0-4
23 06.05.2017 17:00    LKS Ł±ka-ZET Tychy2-2
24 10.05.2017 17:30    Tempo-LKS Ł±ka0-6
25 13.05.2017 17:00    LKS Ł±ka-Urania R.¦l.4-0
26 20.05.2017 16:00    Sparta Kat.-LKS Ł±ka1-1
27 27.05.2017 17:00    LKS Ł±ka-JUW-e Jarosz.8-2
28 03.06.2017 17:00    Pogoń R.¦l.-LKS Ł±ka3-4
29 10.06.2017 17:00    LKS Ł±ka-Podlesianka K.1-3
30 17.06.2017 17:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka5-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.¦l.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.¦l.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281