GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz Grunwald R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2016 17:30    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-2
2 20.08.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Podlesianka K.2-0
3 27.08.2016 17:00    LKS Łąka-Grunwald R.Śl.0-1
4 03.09.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek4-2
5 10.09.2016 16:00    Piast Bieruń-Grunwald R.Śl.0-1
6 17.09.2016 16:00    AKS Mikołów-Grunwald R.Śl.1-3
7 24.09.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Goczałkow.5-2
8 01.10.2016 11:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.Śl.0-2
9 08.10.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń Imielin2-4
10 15.10.2016 11:00    GTS Bojszowy-Grunwald R.Śl.1-1
11 23.10.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-ZET Tychy1-1
12 29.10.2016 14:00    Tempo-Grunwald R.Śl.2-4
13 05.11.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-3
14 12.11.2016 13:00    Sparta Kat.-Grunwald R.Śl.0-0
15 19.11.2016 11:00    Grunwald R.Śl.-JUW-e Jarosz.1-1
16 18.03.2017 13:30    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.1-3
17 25.03.2017 15:30    Podlesianka K.-Grunwald R.Śl.2-3
18 01.04.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Łąka2-1
19 08.04.2017 15:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.2-1
20 15.04.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Piast Bieruń2-0
21 22.04.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS Mikołów1-0
22 30.05.2017 18:00    LKS Goczałkow.-Grunwald R.Śl.2-1
23 06.05.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Unia Kosztowy0-2
24 10.05.2017 17:30    Pogoń Imielin-Grunwald R.Śl.3-2
25 13.05.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-GTS Bojszowy10-0
26 20.05.2017 17:00    ZET Tychy-Grunwald R.Śl.0-5
27 27.05.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Tempo4-3
28 03.06.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.4-0
29 10.06.2017 17:00    Grunwald R.Śl.-Sparta Kat.3-2
30 17.06.2017 17:00    JUW-e Jarosz.-Grunwald R.Śl.0-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341