GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz Pogoń Imielin iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2016 11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin3-0
2 20.08.2016 17:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.1-2
3 26.08.2016 17:30    JUW-e Jarosz.-Pogoń Imielin0-4
4 03.09.2016 16:00    Pogoń Imielin-Pogoń R.¦l.1-4
5 10.09.2016 16:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin1-1
6 17.09.2016 16:00    Pogoń Imielin-LKS Ł±ka0-0
7 24.09.2016 13:00    Wawel Wirek-Pogoń Imielin0-3
8 01.10.2016 15:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń3-1
9 08.10.2016 11:00    Grunwald R.¦l.-Pogoń Imielin2-4
10 15.10.2016 15:00    Pogoń Imielin-LKS Goczałkow.1-2
11 22.10.2016 15:00    Unia Kosztowy-Pogoń Imielin0-1
12 29.10.2016 14:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin0-0
13 05.11.2016 13:00    Pogoń Imielin-GTS Bojszowy3-0
14 12.11.2016 13:00    ZET Tychy-Pogoń Imielin0-2
15 19.11.2016 13:00    Pogoń Imielin-Tempo1-0
16 18.03.2017 15:30    Pogoń Imielin-Urania R.¦l.1-2
17 25.03.2017 15:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-2
18 01.04.2017 17:00    Pogoń Imielin-JUW-e Jarosz.3-1
19 08.04.2017 15:00    Pogoń R.¦l.-Pogoń Imielin1-1
20 15.04.2017 13:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.3-1
21 22.04.2017 17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin0-3
22 31.05.2017 18:00    Pogoń Imielin-Wawel Wirek2-0
23 06.05.2017 12:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin3-3
24 10.05.2017 17:30    Pogoń Imielin-Grunwald R.¦l.3-2
25 13.05.2017 17:00    LKS Goczałkow.-Pogoń Imielin1-1
26 20.05.2017 17:00    Pogoń Imielin-Unia Kosztowy1-2
27 27.05.2017 17:00    Pogoń Imielin-AKS Mikołów2-0
28 03.06.2017 17:00    GTS Bojszowy-Pogoń Imielin0-7
29 10.06.2017 17:00    Pogoń Imielin-ZET Tychy4-2
30 17.06.2017 17:00    Tempo-Pogoń Imielin4-7



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341