GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz ZET Tychy iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2016 17:00    ZET Tychy-AKS Mikołów0-1
2 20.08.2016 17:00    ZET Tychy-Tempo3-1
3 27.08.2016 11:00    Urania R.¦l.-ZET Tychy2-5
4 03.09.2016 16:00    ZET Tychy-Sparta Kat.1-3
5 10.09.2016 11:00    JUW-e Jarosz.-ZET Tychy1-4
6 17.09.2016 16:00    ZET Tychy-Pogoń R.¦l.3-1
7 24.09.2016 16:00    Podlesianka K.-ZET Tychy4-2
8 01.10.2016 15:00    ZET Tychy-LKS Ł±ka2-3
9 08.10.2016 13:00    Wawel Wirek-ZET Tychy4-0
10 15.10.2016 15:00    ZET Tychy-Piast Bieruń4-2
11 23.10.2016 11:00    Grunwald R.¦l.-ZET Tychy1-1
12 29.10.2016 14:00    ZET Tychy-LKS Goczałkow.0-1
13 05.11.2016 13:00    Unia Kosztowy-ZET Tychy3-0
14 12.11.2016 13:00    ZET Tychy-Pogoń Imielin0-2
15 19.11.2016 13:00    GTS Bojszowy-ZET Tychy2-1
16 18.03.2017 15:30    AKS Mikołów-ZET Tychy3-1
17 25.03.2017 15:30    Tempo-ZET Tychy4-2
18 01.04.2017 17:00    ZET Tychy-Urania R.¦l.2-0
19 08.04.2017 16:00    Sparta Kat.-ZET Tychy0-1
20 15.04.2017 13:00    ZET Tychy-JUW-e Jarosz.1-1
21 22.04.2017 17:00    Pogoń R.¦l.-ZET Tychy2-0
22 31.05.2017 18:00    ZET Tychy-Podlesianka K.1-5
23 06.05.2017 17:00    LKS Ł±ka-ZET Tychy2-2
24 10.05.2017 17:30    ZET Tychy-Wawel Wirek1-4
25 13.05.2017 17:00    Piast Bieruń-ZET Tychy1-1
26 20.05.2017 17:00    ZET Tychy-Grunwald R.¦l.0-5
27 27.05.2017 17:00    LKS Goczałkow.-ZET Tychy3-0
28 03.06.2017 17:00    ZET Tychy-Unia Kosztowy1-2
29 10.06.2017 17:00    Pogoń Imielin-ZET Tychy4-2
30 17.06.2017 17:00    ZET Tychy-GTS Bojszowy4-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.¦l.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281