GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2016/2017
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 20.08.2016 14:00    Kolejarz Kat. KOL-KSG Górnik MK3-0
1 20.08.2016 15:00    UKS Victoria Katowice UKS-GKS Urania II R.¦l.3-0
1 20.08.2016 16:00    Górnik 09 KSG-KPK KP Katowice8-0
1 21.08.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-TP TP Jastrz±b0-4
1 21.08.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-HET KS Hetman 22 Katowice4-1
1 21.08.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-  1 FC Katowice0-1
1 21.08.2016 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-STR Strażak Mikołów0-3
2 27.08.2016 15:00    KP Katowice KPK-UKS UKS Szopienice0-3
2 27.08.2016 17:00    TP Jastrz±b TP-STR Strażak Mikołów1-0
2 28.08.2016 11:00    Urania II R.¦l. GKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-5
2 28.08.2016 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Victoria Katowice2-0
2 28.08.2016 11:00    Górnik MK KSG-AKS AKS II Mikołów4-3
2 28.08.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KOL Kolejarz Kat.1-3
2 28.08.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSG Górnik 091-4
3 03.09.2016 14:00    Kolejarz Kat. KOL-KPK KP Katowice0-3
3 03.09.2016 15:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSG Górnik MK1-1
3 03.09.2016 16:00    Górnik 09 KSG-TP TP Jastrz±b2-1
3 04.09.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-MKS MKS II Siemianowice5-1
3 04.09.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-HET KS Hetman 22 Katowice4-2
3 04.09.2016 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-  1 FC Katowice3-0
3 04.09.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-GKS Urania II R.¦l.3-0
4 10.09.2016 11:00    TP Jastrz±b TP-GKS Urania II R.¦l.1-1
4 10.09.2016 15:00    KP Katowice KPK-AKS AKS II Mikołów6-1
4 10.09.2016 16:00    Górnik 09 KSG-UKS UKS Szopienice3-2
4 11.09.2016 11:00    1 FC Katowice  -STR Strażak Mikołów3-3
4 11.09.2016 11:00    Górnik MK KSG-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów2-2
4 11.09.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-UKS UKS Victoria Katowice2-5
4 11.09.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.-
5 17.09.2016 14:00    Kolejarz Kat. KOL-KSG Górnik 090-8
5 17.09.2016 15:00    UKS Victoria Katowice UKS-KPK KP Katowice1-2
5 18.09.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-TP TP Jastrz±b0-0
5 18.09.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS MKS II Siemianowice3-1
5 18.09.2016 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-HET KS Hetman 22 Katowice3-4
5 18.09.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-KSG Górnik MK3-2
5 18.09.2016 11:00    Urania II R.¦l. GKS-  1 FC Katowice4-0
6 25.09.2016 11:00    TP Jastrz±b TP-  1 FC Katowice0-1
6 25.09.2016 11:00    Górnik MK KSG-GKS Urania II R.¦l.0-2
6 25.09.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-STR Strażak Mikołów0-6
6 25.09.2016 11:00    KP Katowice KPK-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów8-1
6 25.09.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Victoria Katowice0-1
6 25.09.2016 11:00    Górnik 09 KSG-AKS AKS II Mikołów5-2
6 25.09.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-KOL Kolejarz Kat.4-1
7 02.10.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-TP TP Jastrz±b0-3
7 02.10.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-UKS UKS Szopienice1-3
7 02.10.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSG Górnik 091-9
7 02.10.2016 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-MKS MKS II Siemianowice0-4
7 02.10.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-KPK KP Katowice6-1
7 02.10.2016 11:00    Urania II R.¦l. GKS-HET KS Hetman 22 Katowice8-0
7 02.10.2016 11:00    1 FC Katowice  -KSG Górnik MK4-1
8 08.10.2016 15:00    KP Katowice KPK-GKS Urania II R.¦l.0-0
8 09.10.2016 11:00    TP Jastrz±b TP-KSG Górnik MK3-1
8 09.10.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-  1 FC Katowice1-1
8 09.10.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-STR Strażak Mikołów-
8 09.10.2016 11:00    Górnik 09 KSG-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów4-0
8 09.10.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-UKS UKS Victoria Katowice3-0
8 09.10.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-AKS AKS II Mikołów2-1
9 16.10.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-TP TP Jastrz±b3-2
9 16.10.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KOL Kolejarz Kat.4-4
9 16.10.2016 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-UKS UKS Szopienice1-1
9 16.10.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-KSG Górnik 093-5
9 16.10.2016 11:00    Urania II R.¦l. GKS-MKS MKS II Siemianowice1-3
9 16.10.2016 11:00    1 FC Katowice  -KPK KP Katowice2-4
9 16.10.2016 11:00    Górnik MK KSG-HET KS Hetman 22 Katowice3-3
10 22.10.2016 15:00    Górnik 09 KSG-GKS Urania II R.¦l.6-1
10 23.10.2016 11:00    TP Jastrz±b TP-HET KS Hetman 22 Katowice3-0
10 23.10.2016 11:00    KP Katowice KPK-KSG Górnik MK2-1
10 23.10.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice3-1
10 23.10.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-STR Strażak Mikołów3-1
10 23.10.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów3-2
10 23.10.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-UKS UKS Victoria Katowice3-0
11 30.10.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-TP TP Jastrz±b0-4
11 30.10.2016 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-AKS AKS II Mikołów5-4
11 30.10.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-KOL Kolejarz Kat.0-3
11 30.10.2016 11:00    Urania II R.¦l. GKS-UKS UKS Szopienice2-3
11 30.10.2016 11:00    1 FC Katowice  -KSG Górnik 090-5
11 30.10.2016 11:00    Górnik MK KSG-MKS MKS II Siemianowice1-4
11 30.10.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KPK KP Katowice4-8
12 05.11.2016 13:00    Kolejarz Kat. KOL-GKS Urania II R.¦l.2-1
12 06.11.2016 11:00    TP Jastrz±b TP-KPK KP Katowice2-1
12 06.11.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice5-1
12 06.11.2016 11:00    Górnik 09 KSG-KSG Górnik MK3-0
12 06.11.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-  1 FC Katowice10-0
12 06.11.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-STR Strażak Mikołów2-3
12 06.11.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów8-4
13 13.11.2016 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-TP TP Jastrz±b0-0
13 13.11.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-UKS UKS Victoria Katowice3-0
13 13.11.2016 11:00    Urania II R.¦l. GKS-AKS AKS II Mikołów5-0
13 13.11.2016 11:00    1 FC Katowice  -KOL Kolejarz Kat.0-1
13 13.11.2016 11:00    Górnik MK KSG-UKS UKS Szopienice0-2
13 13.11.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSG Górnik 090-8
13 13.11.2016 11:00    KP Katowice KPK-MKS MKS II Siemianowice2-2
14 19.03.2017 11:00    Górnik MK KSG-KOL Kolejarz Kat.4-2
14 19.03.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-UKS UKS Victoria Katowice1-1
14 19.03.2017 11:00    KP Katowice KPK-KSG Górnik 090-3
14 19.03.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-UKS UKS Szopienice0-1
14 19.03.2017 11:00    1 FC Katowice  -AKS AKS II Mikołów4-0
14 19.03.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów3-4
14 09.05.2017 18:00    TP Jastrz±b TP-MKS MKS II Siemianowice-
15 26.03.2017 11:00    UKS Szopienice UKS-KPK KP Katowice3-0
15 26.03.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-TP TP Jastrz±b0-1
15 26.03.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-GKS Urania II R.¦l.1-0
15 26.03.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-  1 FC Katowice4-0
15 26.03.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-KSG Górnik MK0-6
15 26.03.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-HET KS Hetman 22 Katowice3-1
15 26.03.2017 11:00    Górnik 09 KSG-MKS MKS II Siemianowice5-0
16 02.04.2017 11:00    KP Katowice KPK-KOL Kolejarz Kat.0-3
16 02.04.2017 11:00    Górnik MK KSG-UKS UKS Victoria Katowice8-1
16 02.04.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-KSG Górnik 093-5
16 02.04.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Szopienice0-0
16 02.04.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-AKS AKS II Mikołów8-2
16 02.04.2017 11:00    1 FC Katowice  -KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów4-3
16 02.04.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-STR Strażak Mikołów2-3
17 09.04.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-TP TP Jastrz±b2-3
17 09.04.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-KPK KP Katowice3-0
17 09.04.2017 11:00    UKS Szopienice UKS-KSG Górnik 094-4
17 09.04.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-  1 FC Katowice4-4
17 09.04.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-KSG Górnik MK1-5
17 09.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-HET KS Hetman 22 Katowice2-4
17 09.04.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice1-0
18 23.04.2017 11:00    Górnik 09 KSG-KOL Kolejarz Kat.4-0
18 23.04.2017 11:00    KP Katowice KPK-UKS UKS Victoria Katowice0-3
18 23.04.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-UKS UKS Szopienice0-2
18 23.04.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-AKS AKS II Mikołów7-2
18 23.04.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-3
18 23.04.2017 11:00    Górnik MK KSG-STR Strażak Mikołów3-3
18 23.04.2017 11:00    1 FC Katowice  -GKS Urania II R.¦l.1-6
19 30.04.2017 11:00    1 FC Katowice  -TP TP Jastrz±b4-6
19 30.04.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-KPK KP Katowice3-0
19 30.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS MKS II Siemianowice1-8
19 16.05.2017 18:00    Urania II R.¦l. GKS-KSG Górnik MK-
19 16.05.2017 18:00    Strażak Mikołów STR-HET KS Hetman 22 Katowice-
19 16.05.2017 18:00    AKS II Mikołów AKS-KSG Górnik 09-
19 16.05.2017 18:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Szopienice-
20 07.05.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-KOL Kolejarz Kat.1-0
20 07.05.2017 11:00    UKS Szopienice UKS-AKS AKS II Mikołów7-1
20 07.05.2017 11:00    Górnik 09 KSG-UKS UKS Victoria Katowice4-1
20 07.05.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-0
20 07.05.2017 11:00    KP Katowice KPK-STR Strażak Mikołów0-3
20 07.05.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-GKS Urania II R.¦l.2-3
20 07.05.2017 11:00    Górnik MK KSG-  1 FC Katowice8-1
21 14.05.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-KPK KP Katowice0-3
21 14.05.2017 11:00    Górnik MK KSG-TP TP Jastrz±b1-0
21 14.05.2017 11:00    1 FC Katowice  -HET KS Hetman 22 Katowice3-8
21 14.05.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS MKS II Siemianowice2-1
21 14.05.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-KSG Górnik 091-5
21 14.05.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-UKS UKS Szopienice1-2
21 14.05.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-KOL Kolejarz Kat.3-1
22 21.05.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-AKS AKS II Mikołów1-0
22 21.05.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Victoria Katowice2-1
22 21.05.2017 11:00    UKS Szopienice UKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów3-1
22 21.05.2017 11:00    Górnik 09 KSG-STR Strażak Mikołów8-1
22 21.05.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-GKS Urania II R.¦l.4-2
22 21.05.2017 11:00    KP Katowice KPK-  1 FC Katowice0-3
22 21.05.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSG Górnik MK2-3
23 28.05.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-KSG Górnik 091-4
23 28.05.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-TP TP Jastrz±b1-2
23 28.05.2017 11:00    Górnik MK KSG-KPK KP Katowice3-0
23 28.05.2017 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice2-3
23 28.05.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-UKS UKS Szopienice3-7
23 28.05.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-KOL Kolejarz Kat.1-3
23 28.05.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-AKS AKS II Mikołów4-1
24 04.06.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-UKS UKS Victoria Katowice4-0
24 04.06.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-1
24 04.06.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-STR Strażak Mikołów0-5
24 04.06.2017 11:00    UKS Szopienice UKS-GKS Urania II R.¦l.8-2
24 04.06.2017 11:00    Górnik 09 KSG-  1 FC Katowice13-0
24 04.06.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSG Górnik MK1-2
24 04.06.2017 11:00    KP Katowice KPK-HET KS Hetman 22 Katowice0-3
25 11.06.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-KOL Kolejarz Kat.1-0
25 11.06.2017 11:00    KP Katowice KPK-TP TP Jastrz±b0-3
25 11.06.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS MKS II Siemianowice4-2
25 11.06.2017 11:00    Górnik MK KSG-KSG Górnik 091-4
25 11.06.2017 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Szopienice0-3
25 11.06.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-AKS AKS II Mikołów6-3
25 11.06.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-UKS UKS Victoria Katowice8-2
26 18.06.2016 11:00    TP Jastrz±b TP-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów-
26 18.06.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-STR Strażak Mikołów-
26 18.06.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-GKS Urania II R.¦l.-
26 18.06.2016 11:00    Kolejarz Kat. KOL-  1 FC Katowice-
26 18.06.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-KSG Górnik MK-
26 18.06.2016 11:00    Górnik 09 KSG-HET KS Hetman 22 Katowice-
26 18.06.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KPK KP Katowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1539:345
Podlesianka K.1545:1335
MKS Iskra1533:2329
4 Urania R.¦l.1540:3128
Pogoń Imielin1534:2525
Sparta Kat.1537:2125
MKS Lędziny1527:1525
Fortuna Wyry1529:2324
Górnik MK1532:3422
10 Sokół Wola1531:2622
11 Górnik 091529:3022
12 LKS Studzienice1537:3821
13 LKS Ł±ka1524:3116
14 Piast Bieruń1524:2516
15 LKS Ogrodnik1519:2715
16 Wyzwolenie1521:466
  MF/AP
AKS Mikołów3079:1977
Podlesianka K.3092:2575
MKS Lędziny3061:3157
MKS Iskra3064:5157
Pogoń Imielin3061:4450
Fortuna Wyry3057:4548
Sparta Kat.3062:4246
8 Urania R.¦l.3064:7345
Górnik MK3060:7138
10 LKS Ogrodnik3037:4935
11 Sokół Wola3049:5834
12 LKS Studzienice3063:8234
13 Piast Bieruń3047:5232
14 Górnik 093043:8623
15 LKS Ł±ka3039:7722
16 Wyzwolenie3034:10710
  MF/AP
Podlesianka K.1547:1240
AKS Mikołów1540:1632
MKS Lędziny1534:1632
MKS Iskra1531:2828
Pogoń Imielin1527:1925
Fortuna Wyry1528:2224
Sparta Kat.1525:2121
LKS Ogrodnik1518:2220
9 Urania R.¦l.1524:4217
10 Górnik MK1528:3716
11 Piast Bieruń1523:2716
12 LKS Studzienice1526:4413
13 Sokół Wola1518:3212
14 LKS Ł±ka1515:466
15 Wyzwolenie1513:614
16 Górnik 091514:561