GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2016/2017
Terminarz Górnik 09 iCal export

K Data Czas Wynik
1 20.08.2016 16:00    Górnik 09 KSG-KPK KP Katowice8-0
2 28.08.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSG Górnik 091-4
3 03.09.2016 16:00    Górnik 09 KSG-TP TP Jastrz±b2-1
4 10.09.2016 16:00    Górnik 09 KSG-UKS UKS Szopienice3-2
5 17.09.2016 14:00    Kolejarz Kat. KOL-KSG Górnik 090-8
6 25.09.2016 11:00    Górnik 09 KSG-AKS AKS II Mikołów5-2
7 02.10.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSG Górnik 091-9
8 09.10.2016 11:00    Górnik 09 KSG-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów4-0
9 16.10.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-KSG Górnik 093-5
10 22.10.2016 15:00    Górnik 09 KSG-GKS Urania II R.¦l.6-1
11 30.10.2016 11:00    1 FC Katowice  -KSG Górnik 090-5
12 06.11.2016 11:00    Górnik 09 KSG-KSG Górnik MK3-0
13 13.11.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSG Górnik 090-8
14 19.03.2017 11:00    KP Katowice KPK-KSG Górnik 090-3
15 26.03.2017 11:00    Górnik 09 KSG-MKS MKS II Siemianowice5-0
16 02.04.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-KSG Górnik 093-5
17 09.04.2017 11:00    UKS Szopienice UKS-KSG Górnik 094-4
18 23.04.2017 11:00    Górnik 09 KSG-KOL Kolejarz Kat.4-0
19 16.05.2017 18:00    AKS II Mikołów AKS-KSG Górnik 09-
20 07.05.2017 11:00    Górnik 09 KSG-UKS UKS Victoria Katowice4-1
21 14.05.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-KSG Górnik 091-5
22 21.05.2017 11:00    Górnik 09 KSG-STR Strażak Mikołów8-1
23 28.05.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-KSG Górnik 091-4
24 04.06.2017 11:00    Górnik 09 KSG-  1 FC Katowice13-0
25 11.06.2017 11:00    Górnik MK KSG-KSG Górnik 091-4
26 18.06.2016 11:00    Górnik 09 KSG-HET KS Hetman 22 Katowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341