GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2016/2017
Terminarz UKS Victoria Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 20.08.2016 15:00    UKS Victoria Katowice UKS-GKS Urania II R.¦l.3-0
2 28.08.2016 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Victoria Katowice2-0
3 03.09.2016 15:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSG Górnik MK1-1
4 11.09.2016 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-UKS UKS Victoria Katowice2-5
5 17.09.2016 15:00    UKS Victoria Katowice UKS-KPK KP Katowice1-2
6 25.09.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Victoria Katowice0-1
7 02.10.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSG Górnik 091-9
8 09.10.2016 11:00    UKS Szopienice UKS-UKS UKS Victoria Katowice3-0
9 16.10.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KOL Kolejarz Kat.4-4
10 23.10.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-UKS UKS Victoria Katowice3-0
11 30.10.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-TP TP Jastrz±b0-4
12 06.11.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów8-4
13 13.11.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-UKS UKS Victoria Katowice3-0
14 19.03.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-UKS UKS Victoria Katowice1-1
15 26.03.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-  1 FC Katowice4-0
16 02.04.2017 11:00    Górnik MK KSG-UKS UKS Victoria Katowice8-1
17 09.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-HET KS Hetman 22 Katowice2-4
18 23.04.2017 11:00    KP Katowice KPK-UKS UKS Victoria Katowice0-3
19 30.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS MKS II Siemianowice1-8
20 07.05.2017 11:00    Górnik 09 KSG-UKS UKS Victoria Katowice4-1
21 14.05.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-UKS UKS Szopienice1-2
22 21.05.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Victoria Katowice2-1
23 28.05.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-AKS AKS II Mikołów4-1
24 04.06.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-UKS UKS Victoria Katowice4-0
25 11.06.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-UKS UKS Victoria Katowice8-2
26 18.06.2016 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-STR Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341