GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2016/2017
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 20.08.2016 15:00    UKS Victoria Katowice UKS-GKS Urania II R.Śl.3-0
2 28.08.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-5
3 04.09.2016 11:00    Strażak Mikołów STR-GKS Urania II R.Śl.3-0
4 10.09.2016 11:00    TP Jastrząb TP-GKS Urania II R.Śl.1-1
5 18.09.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-  1 FC Katowice4-0
6 25.09.2016 11:00    KS Górnik MK Katowice KSG-GKS Urania II R.Śl.0-2
7 02.10.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-HET KS Hetman 22 Katowice8-0
8 08.10.2016 15:00    KP Katowice KPK-GKS Urania II R.Śl.0-0
9 16.10.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-MKS MKS II Siemianowice1-3
10 22.10.2016 15:00    Górnik 09 KSG-GKS Urania II R.Śl.6-1
11 30.10.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-UKS UKS Szopienice2-3
12 05.11.2016 13:00    Kolejarz Kat. KOL-GKS Urania II R.Śl.2-1
13 13.11.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS-AKS AKS II Mikołów5-0
14 19.03.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-UKS UKS Victoria Katowice1-1
15 26.03.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-GKS Urania II R.Śl.1-0
16 02.04.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-STR Strażak Mikołów2-3
17 09.04.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-TP TP Jastrząb2-3
18 23.04.2017 11:00    1 FC Katowice  -GKS Urania II R.Śl.1-6
19 16.05.2017 18:00    Urania II R.Śl. GKS-KSG KS Górnik MK Katowice-
20 07.05.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-GKS Urania II R.Śl.2-3
21 14.05.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KPK KP Katowice0-3
22 21.05.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-GKS Urania II R.Śl.4-2
23 28.05.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSG Górnik 091-4
24 04.06.2017 11:00    UKS Szopienice UKS-GKS Urania II R.Śl.8-2
25 11.06.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KOL Kolejarz Kat.1-0
26 18.06.2016 11:00    AKS II Mikołów AKS-GKS Urania II R.Śl.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.417:312
Unia Kosztowy48:312
MKS Iskra49:79
Pogoń Imielin310:57
Podlesianka K.311:47
AKS Mikołów39:67
Górnik 0938:37
Piast Bieruń26:26
LKS Ogrodnik46:45
10 Sparta Kat.26:24
11 LKS Łąka35:34
12 Sokół Wola23:24
13 Krupiński31:110
14 Grunwald R.Śl.31:120
15 Pogoń R.Śl.23:60
16 Wawel Wirek21:60
  MF/AP
Unia Kosztowy612:715
Górnik 09617:514
Pogoń Imielin617:813
MKS Iskra612:1012
Podlesianka K.616:712
6 Urania R.Śl.621:1012
Sparta Kat.520:711
AKS Mikołów617:1111
LKS Łąka69:58
10 Piast Bieruń58:87
11 LKS Ogrodnik69:105
12 Sokół Wola67:175
13 Wawel Wirek68:144
14 Krupiński63:203
15 Pogoń R.Śl.65:180
16 Grunwald R.Śl.62:260
  MF/AP
Sparta Kat.314:57
Górnik 0939:27
Pogoń Imielin37:36
Podlesianka K.35:35
AKS Mikołów38:54
Wawel Wirek47:84
LKS Łąka34:24
Unia Kosztowy24:43
Krupiński32:93
10 MKS Iskra23:33
11 Piast Bieruń32:61
12 Sokół Wola44:151
13 Urania R.Śl.24:70
14 LKS Ogrodnik23:60
15 Pogoń R.Śl.42:120
16 Grunwald R.Śl.31:140