GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Krupiński7-1
1 12.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-Piast Bieruń2-1
1 12.08.2017 17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów1-5
1 12.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Grunwald R.Śl.3-0
1 12.08.2017 17:00    Pogoń Imielin-Sokół Wola2-2
1 12.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Sparta Kat.4-4
1 12.08.2017 17:00    Górnik 09-Wawel Wirek1-1
1 12.08.2017 17:00    LKS Łąka-Pogoń R.Śl.4-1
2 19.08.2017 10:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-0
2 19.08.2017 17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek3-2
2 19.08.2017 17:00    Sparta Kat.-Górnik 091-1
2 19.08.2017 17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.1-1
2 19.08.2017 17:00    Krupiński-Pogoń Imielin1-2
2 19.08.2017 17:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik3-2
2 19.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-MKS Iskra2-1
2 20.08.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Łąka0-4
3 26.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.6-1
3 26.08.2017 11:30    Pogoń Imielin-Pogoń R.Śl.4-0
3 26.08.2017 15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.1-5
3 26.08.2017 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń3-0
3 26.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Unia Kosztowy2-3
3 26.08.2017 17:00    LKS Łąka-AKS Mikołów0-0
3 26.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Krupiński2-0
3 26.08.2017 17:00    Górnik 09-Sokół Wola5-1
4 02.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń Imielin0-4
4 02.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.4-0
4 02.09.2017 16:00    Sokół Wola-Wawel Wirek2-1
4 02.09.2017 16:00    Krupiński-Górnik 090-4
4 02.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Podlesianka K.1-3
4 02.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.5-3
4 02.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-LKS Łąka2-0
4 02.09.2017 16:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik3-1
5 09.09.2017 11:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy2-1
5 09.09.2017 15:00    Wawel Wirek-Krupiński0-1
5 09.09.2017 16:00    Pogoń Imielin-AKS Mikołów4-3
5 09.09.2017 16:00    Podlesianka K.-Grunwald R.Śl.5-0
5 09.09.2017 16:00    Sparta Kat.-Sokół Wola5-1
5 09.09.2017 17:00    Górnik 09-Pogoń R.Śl.2-1
5 10.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń1-1
5 10.09.2017 16:00    LKS Łąka-MKS Iskra1-2
6 16.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Górnik 091-4
6 16.09.2017 11:00    Piast Bieruń-Sokół Wola3-0
6 16.09.2017 16:00    Krupiński-Sparta Kat.0-5
6 16.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Wawel Wirek2-3
6 16.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1-1
6 16.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-Pogoń Imielin2-1
6 16.09.2017 16:00    MKS Iskra-Urania R.Śl.2-1
6 16.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-LKS Łąka0-0
7 23.09.2017 16:00    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.4-2
7 04.10.2017 16:00    LKS Łąka-Piast Bieruń0-2
7 25.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0-2
7 25.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-2
7 25.11.2017 13:30    Pogoń Imielin-MKS Iskra2-1
7 25.11.2017 13:30    Podlesianka K.-Unia Kosztowy2-1
7 25.11.2017 13:30    Górnik 09-AKS Mikołów3-2
7 25.11.2017 13:30    Sokół Wola-Krupiński2-1
8 30.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Sparta Kat.0-6
8 30.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Krupiński3-0
8 30.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Sokół Wola1-3
8 30.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2-0
8 30.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-Górnik 090-0
8 30.09.2017 16:00    MKS Iskra-Podlesianka K.1-1
8 30.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1-2
8 01.10.2017 16:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.5-0
9 07.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń0-2
9 07.10.2017 11:00    Krupiński-Pogoń R.Śl.2-2
9 07.10.2017 15:00    Pogoń Imielin-LKS Łąka2-1
9 07.10.2017 15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik1-0
9 07.10.2017 15:00    Górnik 09-MKS Iskra0-0
9 07.10.2017 15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1-3
9 07.10.2017 15:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów2-3
9 07.10.2017 15:00    Sokół Wola-Grunwald R.Śl.3-0
10 14.10.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Krupiński1-2
10 14.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin0-5
10 14.10.2017 15:00    Piast Bieruń-Pogoń R.Śl.2-1
10 14.10.2017 15:00    AKS Mikołów-Sokół Wola3-0
10 14.10.2017 15:00    Unia Kosztowy-Sparta Kat.3-1
10 14.10.2017 15:00    MKS Iskra-Wawel Wirek0-2
10 14.10.2017 15:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-2
10 15.10.2017 15:00    LKS Łąka-Podlesianka K.3-3
11 21.10.2017 15:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń4-1
11 21.10.2017 15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.2-0
11 21.10.2017 15:00    Górnik 09-LKS Łąka3-2
11 21.10.2017 15:00    Wawel Wirek-LKS Ogrodnik0-1
11 21.10.2017 15:00    Sparta Kat.-MKS Iskra2-3
11 21.10.2017 15:00    Krupiński-AKS Mikołów3-0
11 21.10.2017 15:00    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-0
11 21.10.2017 15:30    Sokół Wola-Unia Kosztowy1-1
12 28.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Górnik 090-3
12 28.10.2017 14:00    Piast Bieruń-Grunwald R.Śl.6-2
12 28.10.2017 14:00    AKS Mikołów-Pogoń R.Śl.6-0
12 28.10.2017 14:00    Unia Kosztowy-Krupiński5-3
12 28.10.2017 14:00    MKS Iskra-Sokół Wola2-0
12 28.10.2017 14:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.3-1
12 28.10.2017 14:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.1-2
12 28.10.2017 14:00    LKS Łąka-Wawel Wirek3-2
13 04.11.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS Mikołów0-8
13 04.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
13 04.11.2017 13:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0-1
13 04.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-0
13 04.11.2017 13:00    Sparta Kat.-LKS Łąka1-2
13 04.11.2017 13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik1-2
13 04.11.2017 13:00    Krupiński-MKS Iskra1-2
13 04.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-Unia Kosztowy1-4
14 11.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.1-0
14 11.11.2017 13:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
14 11.11.2017 13:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.Śl.13-0
14 11.11.2017 13:00    MKS Iskra-Pogoń R.Śl.6-0
14 11.11.2017 13:00    LKS Ogrodnik-Krupiński2-2
14 11.11.2017 13:00    LKS Łąka-Sokół Wola3-1
14 11.11.2017 13:00    Pogoń Imielin-Wawel Wirek4-1
14 11.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Górnik 092-0
15 18.11.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS Iskra0-3
15 18.11.2017 13:00    Górnik 09-Piast Bieruń1-2
15 18.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.0-3
15 18.11.2017 13:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-2
15 18.11.2017 13:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.1-3
15 18.11.2017 13:00    Krupiński-LKS Łąka1-2
15 18.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-LKS Ogrodnik1-3
15 18.11.2017 13:00    AKS Mikołów-Unia Kosztowy0-0
16 11.04.2018 17:00    Krupiński-Urania R.Śl.1-2
16 11.04.2018 17:00    Piast Bieruń-Unia Kosztowy0-2
16 11.04.2018 17:00    AKS Mikołów-MKS Iskra4-0
16 11.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-LKS Ogrodnik0-6
16 11.04.2018 17:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin1-5
16 11.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4
16 11.04.2018 17:00    Wawel Wirek-Górnik 092-1
16 11.04.2018 17:00    Pogoń R.Śl.-LKS Łąka2-1
17 24.03.2018 10:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.3-2
17 24.03.2018 15:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń2-2
17 24.03.2018 15:30    Podlesianka K.-Sokół Wola4-1
17 24.03.2018 15:30    Pogoń Imielin-Krupiński5-1
17 24.03.2018 15:30    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1-2
17 24.03.2018 15:30    LKS Łąka-Grunwald R.Śl.6-1
17 09.05.2018 18:00    Górnik 09-Sparta Kat.3-2
17 09.05.2018 18:00    MKS Iskra-Unia Kosztowy1-2
18 31.03.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-4
18 31.03.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Pogoń Imielin2-4
18 31.03.2018 11:00    AKS Mikołów-LKS Łąka6-0
18 31.03.2018 13:00    Piast Bieruń-MKS Iskra1-1
18 31.03.2018 13:00    Unia Kosztowy-LKS Ogrodnik1-1
18 31.03.2018 13:00    Krupiński-Podlesianka K.0-5
18 31.03.2018 13:00    Sokół Wola-Górnik 093-0
18 03.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Wawel Wirek7-2
19 07.04.2018 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-2
19 07.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Sokół Wola1-3
19 07.04.2018 16:00    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
19 07.04.2018 17:00    Pogoń Imielin-Grunwald R.Śl.6-0
19 07.04.2018 17:00    Górnik 09-Krupiński0-0
19 07.04.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń R.Śl.7-1
19 07.04.2018 17:00    LKS Łąka-Unia Kosztowy1-3
19 07.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2-3
20 14.04.2018 13:00    Pogoń R.Śl.-Górnik 091-1
20 14.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.4-1
20 14.04.2018 17:00    Krupiński-Wawel Wirek1-2
20 14.04.2018 17:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin2-0
20 14.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-Podlesianka K.0-6
20 14.04.2018 17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.2-3
20 14.04.2018 17:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik2-0
20 15.04.2018 17:00    MKS Iskra-LKS Łąka0-3
21 21.04.2018 11:00    Urania R.Śl.-MKS Iskra1-2
21 21.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń R.Śl.4-0
21 21.04.2018 16:00    Sparta Kat.-Krupiński3-0
21 21.04.2018 17:00    Górnik 09-Grunwald R.Śl.2-0
21 21.04.2018 17:00    Sokół Wola-Piast Bieruń1-1
21 21.04.2018 17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów4-0
21 21.04.2018 17:00    Pogoń Imielin-Unia Kosztowy1-2
21 21.04.2018 17:00    LKS Łąka-LKS Ogrodnik1-0
22 28.04.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek3-3
22 28.04.2018 12:00    Piast Bieruń-LKS Łąka1-0
22 28.04.2018 13:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.4-6
22 28.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.3-2
22 28.04.2018 17:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin1-3
22 28.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Podlesianka K.2-0
22 28.04.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik 092-0
22 28.04.2018 17:00    Krupiński-Sokół Wola0-2
23 01.05.2018 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka2-1
23 01.05.2018 15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów0-1
23 01.05.2018 16:00    Sparta Kat.-Grunwald R.Śl.3-1
23 01.05.2018 17:00    Krupiński-Piast Bieruń3-2
23 01.05.2018 17:00    Sokół Wola-Pogoń R.Śl.7-2
23 01.05.2018 17:00    Górnik 09-Unia Kosztowy0-1
23 01.05.2018 17:00    Podlesianka K.-MKS Iskra2-0
23 01.05.2018 17:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik4-0
24 05.05.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Krupiński1-1
24 05.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Sokół Wola0-2
24 05.05.2018 17:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.1-3
24 05.05.2018 17:00    LKS Łąka-Pogoń Imielin2-5
24 05.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.1-1
24 05.05.2018 17:00    MKS Iskra-Górnik 093-2
24 05.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek1-0
24 05.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.4-2
25 12.05.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Piast Bieruń2-0
25 12.05.2018 15:00    Wawel Wirek-MKS Iskra1-2
25 12.05.2018 16:00    Sparta Kat.-Unia Kosztowy0-2
25 12.05.2018 17:00    Krupiński-Grunwald R.Śl.10-1
25 12.05.2018 17:00    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.1-1
25 12.05.2018 17:00    Sokół Wola-AKS Mikołów2-1
25 12.05.2018 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik3-3
25 12.05.2018 17:00    Podlesianka K.-LKS Łąka6-0
26 19.05.2018 11:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin1-2
26 19.05.2018 11:00    Urania R.Śl.-Podlesianka K.0-2
26 19.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-3
26 19.05.2018 17:00    LKS Łąka-Górnik 094-3
26 19.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Wawel Wirek4-0
26 19.05.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1-2
26 19.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Krupiński3-0
26 19.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Sokół Wola7-0
27 26.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Piast Bieruń1-5
27 26.05.2018 11:00    Sokół Wola-MKS Iskra2-5
27 26.05.2018 14:00    Pogoń R.Śl.-AKS Mikołów0-2
27 26.05.2018 15:00    Wawel Wirek-LKS Łąka3-0
27 26.05.2018 16:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik1-2
27 26.05.2018 17:00    Krupiński-Unia Kosztowy0-7
27 26.05.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin4-3
27 26.05.2018 18:00    Górnik 09-Urania R.Śl.1-4
28 30.05.2018 18:00    AKS Mikołów-Grunwald R.Śl.11-0
28 30.05.2018 18:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.2-5
28 30.05.2018 18:00    Pogoń Imielin-Górnik 092-1
28 30.05.2018 18:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-1
28 30.05.2018 18:00    LKS Łąka-Sparta Kat.2-3
28 30.05.2018 18:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola3-0
28 30.05.2018 18:00    MKS Iskra-Krupiński5-0
28 30.05.2018 18:00    Unia Kosztowy-Pogoń R.Śl.9-0
29 02.06.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Unia Kosztowy0-3
29 02.06.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń Imielin0-2
29 02.06.2018 16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.3-0
29 02.06.2018 17:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń4-1
29 02.06.2018 17:00    Pogoń R.Śl.-MKS Iskra1-8
29 02.06.2018 17:00    Krupiński-LKS Ogrodnik2-2
29 02.06.2018 17:00    Sokół Wola-LKS Łąka0-2
29 02.06.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.0-2
30 09.06.2018 11:00    MKS Iskra-Grunwald R.Śl.0-4
30 09.06.2018 11:00    Piast Bieruń-Górnik 091-3
30 09.06.2018 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola3-1
30 09.06.2018 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek6-1
30 09.06.2018 17:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.1-0
30 09.06.2018 17:00    LKS Łąka-Krupiński5-2
30 09.06.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń R.Śl.2-0
30 09.06.2018 17:00    Unia Kosztowy-AKS Mikołów3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.Śl.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS Źródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.Śl.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS Źródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.Śl.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS Źródło22:70