GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Krupiński7-1
2 19.08.2017 10:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-0
3 26.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.6-1
4 02.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.5-3
5 09.09.2017 11:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy2-1
6 16.09.2017 16:00    MKS Iskra-Urania R.Śl.2-1
7 25.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0-2
8 01.10.2017 16:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.5-0
9 07.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń0-2
10 14.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin0-5
11 21.10.2017 15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.2-0
12 28.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Górnik 090-3
13 04.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-0
14 11.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.1-0
15 18.11.2017 13:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.1-3
16 11.04.2018 17:00    Krupiński-Urania R.Śl.1-2
17 24.03.2018 10:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.3-2
18 31.03.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-4
19 07.04.2018 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-2
20 14.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.4-1
21 21.04.2018 11:00    Urania R.Śl.-MKS Iskra1-2
22 28.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.3-2
23 01.05.2018 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka2-1
24 05.05.2018 17:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.1-3
25 12.05.2018 17:00    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.1-1
26 19.05.2018 11:00    Urania R.Śl.-Podlesianka K.0-2
27 26.05.2018 18:00    Górnik 09-Urania R.Śl.1-4
28 30.05.2018 18:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-1
29 02.06.2018 16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.3-0
30 09.06.2018 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.15:03
Piast Bieruń12:03
3 Urania R.Śl.11:03
AKS Mikołów14:03
Sokół Wola14:33
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
Fortuna Wyry13:13
Pogoń Imielin12:13
10 LKS Ogrodnik11:11
11 Wyzwolenie23:60
12 Sparta Kat.12:30
13 Górnik 0911:20
14 LKS Łąka11:30
15 Górnik MK00:00
16 MKS Iskra11:20
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.27:16
MKS Lędziny26:26
LKS Studzienice25:16
Pogoń Imielin25:26
Fortuna Wyry24:24
7 Urania R.Śl.21:53
Sparta Kat.24:43
Piast Bieruń22:13
10 Sokół Wola24:53
11 LKS Ogrodnik21:41
12 LKS Łąka24:70
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra22:50
15 Górnik 0921:50
16 Górnik MK21:60
  MF/AP
MKS Lędziny13:23
AKS Mikołów14:23
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Podlesianka K.12:13
Sparta Kat.12:13
Fortuna Wyry11:11
MKS Iskra11:30
Górnik MK21:60
10 Wyzwolenie00:00
11 Górnik 0910:30
LKS Ogrodnik10:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 LKS Łąka13:40
15 Piast Bieruń10:10
16 Sokół Wola10:20