GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Krupiński7-1
2 19.08.2017 10:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-0
3 26.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.6-1
4 02.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Urania R.Śl.5-3
5 09.09.2017 11:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy2-1
6 16.09.2017 16:00    MKS Iskra-Urania R.Śl.2-1
7 25.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0-2
8 01.10.2017 16:00    LKS Łąka-Urania R.Śl.5-0
9 07.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Piast Bieruń0-2
10 14.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Pogoń Imielin0-5
11 21.10.2017 15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.2-0
12 28.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Górnik 090-3
13 04.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-0
14 11.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.1-0
15 18.11.2017 13:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.1-3
16 11.04.2018 17:00    Krupiński-Urania R.Śl.1-2
17 24.03.2018 10:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.3-2
18 31.03.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-4
19 07.04.2018 11:00    Urania R.Śl.-AKS Mikołów1-2
20 14.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.4-1
21 21.04.2018 11:00    Urania R.Śl.-MKS Iskra1-2
22 28.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.3-2
23 01.05.2018 11:00    Urania R.Śl.-LKS Łąka2-1
24 05.05.2018 17:00    Piast Bieruń-Urania R.Śl.1-3
25 12.05.2018 17:00    Pogoń Imielin-Urania R.Śl.1-1
26 19.05.2018 11:00    Urania R.Śl.-Podlesianka K.0-2
27 26.05.2018 18:00    Górnik 09-Urania R.Śl.1-4
28 30.05.2018 18:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-1
29 02.06.2018 16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.3-0
30 09.06.2018 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281