GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz LKS Ł±ka iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    LKS Ł±ka-Pogoń R.¦l.4-1
2 20.08.2017 11:00    Grunwald R.¦l.-LKS Ł±ka0-4
3 26.08.2017 17:00    LKS Ł±ka-AKS Mikołów0-0
4 02.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-LKS Ł±ka2-0
5 10.09.2017 16:00    LKS Ł±ka-MKS Iskra1-2
6 16.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-LKS Ł±ka0-0
7 04.10.2017 16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń0-2
8 01.10.2017 16:00    LKS Ł±ka-Urania R.¦l.5-0
9 07.10.2017 15:00    Pogoń Imielin-LKS Ł±ka2-1
10 15.10.2017 15:00    LKS Ł±ka-Podlesianka K.3-3
11 21.10.2017 15:00    Górnik 09-LKS Ł±ka3-2
12 28.10.2017 14:00    LKS Ł±ka-Wawel Wirek3-2
13 04.11.2017 13:00    Sparta Kat.-LKS Ł±ka1-2
14 11.11.2017 13:00    LKS Ł±ka-Sokół Wola3-1
15 18.11.2017 13:00    Krupiński-LKS Ł±ka1-2
16 11.04.2018 17:00    Pogoń R.¦l.-LKS Ł±ka2-1
17 24.03.2018 15:30    LKS Ł±ka-Grunwald R.¦l.6-1
18 31.03.2018 11:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka6-0
19 07.04.2018 17:00    LKS Ł±ka-Unia Kosztowy1-3
20 15.04.2018 17:00    MKS Iskra-LKS Ł±ka0-3
21 21.04.2018 17:00    LKS Ł±ka-LKS Ogrodnik1-0
22 28.04.2018 12:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka1-0
23 01.05.2018 11:00    Urania R.¦l.-LKS Ł±ka2-1
24 05.05.2018 17:00    LKS Ł±ka-Pogoń Imielin2-5
25 12.05.2018 17:00    Podlesianka K.-LKS Ł±ka6-0
26 19.05.2018 17:00    LKS Ł±ka-Górnik 094-3
27 26.05.2018 15:00    Wawel Wirek-LKS Ł±ka3-0
28 30.05.2018 18:00    LKS Ł±ka-Sparta Kat.2-3
29 02.06.2018 17:00    Sokół Wola-LKS Ł±ka0-2
30 09.06.2018 17:00    LKS Ł±ka-Krupiński5-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00