GKS URANIA RUDA ¦L”SKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okrźgowa 2017/2018
Terminarz LKS £±ka iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    LKS £±ka-Pogoń R.¦l.4-1
2 20.08.2017 11:00    Grunwald R.¦l.-LKS £±ka0-4
3 26.08.2017 17:00    LKS £±ka-AKS Miko³ów0-0
4 02.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-LKS £±ka2-0
5 10.09.2017 16:00    LKS £±ka-MKS Iskra1-2
6 16.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-LKS £±ka0-0
7 04.10.2017 16:00    LKS £±ka-Piast Bieruń0-2
8 01.10.2017 16:00    LKS £±ka-Urania R.¦l.5-0
9 07.10.2017 15:00    Pogoń Imielin-LKS £±ka2-1
10 15.10.2017 15:00    LKS £±ka-Podlesianka K.3-3
11 21.10.2017 15:00    Górnik 09-LKS £±ka3-2
12 28.10.2017 14:00    LKS £±ka-Wawel Wirek3-2
13 04.11.2017 13:00    Sparta Kat.-LKS £±ka1-2
14 11.11.2017 13:00    LKS £±ka-Sokó³ Wola3-1
15 18.11.2017 13:00    Krupiński-LKS £±ka1-2
16 11.04.2018 17:00    Pogoń R.¦l.-LKS £±ka2-1
17 24.03.2018 15:30    LKS £±ka-Grunwald R.¦l.6-1
18 31.03.2018 11:00    AKS Miko³ów-LKS £±ka6-0
19 07.04.2018 17:00    LKS £±ka-Unia Kosztowy1-3
20 15.04.2018 17:00    MKS Iskra-LKS £±ka0-3
21 21.04.2018 17:00    LKS £±ka-LKS Ogrodnik1-0
22 28.04.2018 12:00    Piast Bieruń-LKS £±ka1-0
23 01.05.2018 11:00    Urania R.¦l.-LKS £±ka2-1
24 05.05.2018 17:00    LKS £±ka-Pogoń Imielin2-5
25 12.05.2018 17:00    Podlesianka K.-LKS £±ka6-0
26 19.05.2018 17:00    LKS £±ka-Górnik 094-3
27 26.05.2018 15:00    Wawel Wirek-LKS £±ka-
28 30.05.2018 18:00    LKS £±ka-Sparta Kat.-
29 02.06.2018 17:00    Sokó³ Wola-LKS £±ka-
30 09.06.2018 17:00    LKS £±ka-Krupiński-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  Pe³naWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1343:837
Unia Kosztowy1344:935
AKS Miko³ów1341:835
Pogoń Imielin1340:1529
Piast Bieruń1328:1625
LKS £±ka1333:2323
Górnik 091323:1622
Sokó³ Wola1327:2121
MKS Iskra1324:2219
10 Urania R.¦l.1322:2218
11 LKS Ogrodnik1325:1917
12 Sparta Kat.1330:2417
13 Pogoń R.¦l.1324:3114
14 Wawel Wirek1317:2413
15 Krupiński1323:3110
16 Grunwald R.¦l.137:551
  MF/AP
Unia Kosztowy2669:2164
Podlesianka K.2675:2063
Pogoń Imielin2676:2862
AKS Miko³ów2671:3057
MKS Iskra2644:4142
Piast Bieruń2644:3838
LKS £±ka2649:4936
Sparta Kat.2667:5436
Górnik 092644:3735
10 LKS Ogrodnik2646:3934
11 Sokó³ Wola2643:5734
12 Urania R.¦l.2644:5231
13 Wawel Wirek2636:5724
14 Krupiński2635:6519
15 Pogoń R.¦l.2637:8318
16 Grunwald R.¦l.2615:1241
  MF/AP
Pogoń Imielin1336:1333
Unia Kosztowy1325:1229
Podlesianka K.1332:1226
MKS Iskra1320:1923
AKS Miko³ów1330:2222
Sparta Kat.1337:3019
LKS Ogrodnik1321:2017
Piast Bieruń1316:2213
9 Urania R.¦l.1322:3013
10 Górnik 091321:2113
11 LKS £±ka1316:2613
12 Sokó³ Wola1316:3613
13 Wawel Wirek1319:3311
14 Krupiński1312:349
15 Pogoń R.¦l.1313:524
16 Grunwald R.¦l.138:690