GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Unia Kosztowy iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-Piast Bieruń2-1
2 19.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-MKS Iskra2-1
3 26.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Unia Kosztowy2-3
4 02.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-LKS Łąka2-0
5 09.09.2017 11:00    Urania R.Śl.-Unia Kosztowy2-1
6 16.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-Pogoń Imielin2-1
7 25.11.2017 13:30    Podlesianka K.-Unia Kosztowy2-1
8 30.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-Górnik 090-0
9 07.10.2017 15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1-3
10 14.10.2017 15:00    Unia Kosztowy-Sparta Kat.3-1
11 21.10.2017 15:30    Sokół Wola-Unia Kosztowy1-1
12 28.10.2017 14:00    Unia Kosztowy-Krupiński5-3
13 04.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-Unia Kosztowy1-4
14 11.11.2017 13:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.Śl.13-0
15 18.11.2017 13:00    AKS Mikołów-Unia Kosztowy0-0
16 11.04.2018 17:00    Piast Bieruń-Unia Kosztowy0-2
17 09.05.2018 18:00    MKS Iskra-Unia Kosztowy1-2
18 31.03.2018 13:00    Unia Kosztowy-LKS Ogrodnik1-1
19 07.04.2018 17:00    LKS Łąka-Unia Kosztowy1-3
20 14.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Urania R.Śl.4-1
21 21.04.2018 17:00    Pogoń Imielin-Unia Kosztowy1-2
22 28.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Podlesianka K.2-0
23 01.05.2018 17:00    Górnik 09-Unia Kosztowy0-1
24 05.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek1-0
25 12.05.2018 16:00    Sparta Kat.-Unia Kosztowy0-2
26 19.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Sokół Wola7-0
27 26.05.2018 17:00    Krupiński-Unia Kosztowy0-7
28 30.05.2018 18:00    Unia Kosztowy-Pogoń R.Śl.9-0
29 02.06.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Unia Kosztowy0-3
30 09.06.2018 17:00    Unia Kosztowy-AKS Mikołów3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.Śl.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS Źródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281