GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Unia Kosztowy iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-Piast Bieruń2-1
2 19.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-MKS Iskra2-1
3 26.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Unia Kosztowy2-3
4 02.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-LKS Ł±ka2-0
5 09.09.2017 11:00    Urania R.¦l.-Unia Kosztowy2-1
6 16.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-Pogoń Imielin2-1
7 25.11.2017 13:30    Podlesianka K.-Unia Kosztowy2-1
8 30.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-Górnik 090-0
9 07.10.2017 15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1-3
10 14.10.2017 15:00    Unia Kosztowy-Sparta Kat.3-1
11 21.10.2017 15:30    Sokół Wola-Unia Kosztowy1-1
12 28.10.2017 14:00    Unia Kosztowy-Krupiński5-3
13 04.11.2017 13:00    Pogoń R.¦l.-Unia Kosztowy1-4
14 11.11.2017 13:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.¦l.13-0
15 18.11.2017 13:00    AKS Mikołów-Unia Kosztowy0-0
16 11.04.2018 17:00    Piast Bieruń-Unia Kosztowy0-2
17 09.05.2018 18:00    MKS Iskra-Unia Kosztowy1-2
18 31.03.2018 13:00    Unia Kosztowy-LKS Ogrodnik1-1
19 07.04.2018 17:00    LKS Ł±ka-Unia Kosztowy1-3
20 14.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Urania R.¦l.4-1
21 21.04.2018 17:00    Pogoń Imielin-Unia Kosztowy1-2
22 28.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Podlesianka K.2-0
23 01.05.2018 17:00    Górnik 09-Unia Kosztowy0-1
24 05.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek1-0
25 12.05.2018 16:00    Sparta Kat.-Unia Kosztowy0-2
26 19.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Sokół Wola7-0
27 26.05.2018 17:00    Krupiński-Unia Kosztowy0-7
28 30.05.2018 18:00    Unia Kosztowy-Pogoń R.¦l.9-0
29 02.06.2018 11:00    Grunwald R.¦l.-Unia Kosztowy0-3
30 09.06.2018 17:00    Unia Kosztowy-AKS Mikołów3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281