GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz AKS Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów1-5
2 19.08.2017 17:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik3-2
3 26.08.2017 17:00    LKS Ł±ka-AKS Mikołów0-0
4 02.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Urania R.¦l.5-3
5 09.09.2017 16:00    Pogoń Imielin-AKS Mikołów4-3
6 16.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1-1
7 25.11.2017 13:30    Górnik 09-AKS Mikołów3-2
8 30.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2-0
9 07.10.2017 15:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów2-3
10 14.10.2017 15:00    AKS Mikołów-Sokół Wola3-0
11 21.10.2017 15:00    Krupiński-AKS Mikołów3-0
12 28.10.2017 14:00    AKS Mikołów-Pogoń R.¦l.6-0
13 04.11.2017 11:00    Grunwald R.¦l.-AKS Mikołów0-8
14 11.11.2017 13:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
15 18.11.2017 13:00    AKS Mikołów-Unia Kosztowy0-0
16 11.04.2018 17:00    AKS Mikołów-MKS Iskra4-0
17 24.03.2018 15:30    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1-2
18 31.03.2018 11:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka6-0
19 07.04.2018 11:00    Urania R.¦l.-AKS Mikołów1-2
20 14.04.2018 17:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin2-0
21 21.04.2018 17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów4-0
22 28.04.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik 092-0
23 01.05.2018 15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów0-1
24 05.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.4-2
25 12.05.2018 17:00    Sokół Wola-AKS Mikołów2-1
26 19.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Krupiński3-0
27 26.05.2018 14:00    Pogoń R.¦l.-AKS Mikołów0-2
28 30.05.2018 18:00    AKS Mikołów-Grunwald R.¦l.11-0
29 02.06.2018 17:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń4-1
30 09.06.2018 17:00    Unia Kosztowy-AKS Mikołów3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140