GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz AKS Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów1-5
2 19.08.2017 17:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik3-2
3 26.08.2017 17:00    LKS Ł±ka-AKS Mikołów0-0
4 02.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Urania R.¦l.5-3
5 09.09.2017 16:00    Pogoń Imielin-AKS Mikołów4-3
6 16.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1-1
7 25.11.2017 13:30    Górnik 09-AKS Mikołów3-2
8 30.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2-0
9 07.10.2017 15:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów2-3
10 14.10.2017 15:00    AKS Mikołów-Sokół Wola3-0
11 21.10.2017 15:00    Krupiński-AKS Mikołów3-0
12 28.10.2017 14:00    AKS Mikołów-Pogoń R.¦l.6-0
13 04.11.2017 11:00    Grunwald R.¦l.-AKS Mikołów0-8
14 11.11.2017 13:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
15 18.11.2017 13:00    AKS Mikołów-Unia Kosztowy0-0
16 11.04.2018 17:00    AKS Mikołów-MKS Iskra4-0
17 24.03.2018 15:30    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1-2
18 31.03.2018 11:00    AKS Mikołów-LKS Ł±ka6-0
19 07.04.2018 11:00    Urania R.¦l.-AKS Mikołów1-2
20 14.04.2018 17:00    AKS Mikołów-Pogoń Imielin2-0
21 21.04.2018 17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów4-0
22 28.04.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik 092-0
23 01.05.2018 15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów0-1
24 05.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.4-2
25 12.05.2018 17:00    Sokół Wola-AKS Mikołów2-1
26 19.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Krupiński3-0
27 26.05.2018 14:00    Pogoń R.¦l.-AKS Mikołów0-2
28 30.05.2018 18:00    AKS Mikołów-Grunwald R.¦l.11-0
29 02.06.2018 17:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń4-1
30 09.06.2018 17:00    Unia Kosztowy-AKS Mikołów3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.¦l.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.¦l.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281