GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Grunwald R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Grunwald R.Śl.3-0
2 20.08.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Łąka0-4
3 26.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.6-1
4 02.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń Imielin0-4
5 09.09.2017 16:00    Podlesianka K.-Grunwald R.Śl.5-0
6 16.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Górnik 091-4
7 25.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-2
8 30.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Sparta Kat.0-6
9 07.10.2017 15:00    Sokół Wola-Grunwald R.Śl.3-0
10 14.10.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Krupiński1-2
11 21.10.2017 15:00    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-0
12 28.10.2017 14:00    Piast Bieruń-Grunwald R.Śl.6-2
13 04.11.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS Mikołów0-8
14 11.11.2017 13:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.Śl.13-0
15 18.11.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS Iskra0-3
16 11.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-LKS Ogrodnik0-6
17 24.03.2018 15:30    LKS Łąka-Grunwald R.Śl.6-1
18 31.03.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-4
19 07.04.2018 17:00    Pogoń Imielin-Grunwald R.Śl.6-0
20 14.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-Podlesianka K.0-6
21 21.04.2018 17:00    Górnik 09-Grunwald R.Śl.2-0
22 28.04.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek3-3
23 01.05.2018 16:00    Sparta Kat.-Grunwald R.Śl.3-1
24 05.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Sokół Wola0-2
25 12.05.2018 17:00    Krupiński-Grunwald R.Śl.10-1
26 19.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-3
27 26.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Piast Bieruń1-5
28 30.05.2018 18:00    AKS Mikołów-Grunwald R.Śl.11-0
29 02.06.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Unia Kosztowy0-3
30 09.06.2018 11:00    MKS Iskra-Grunwald R.Śl.0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140