GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Grunwald R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Grunwald R.Śl.3-0
2 20.08.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-LKS Łąka0-4
3 26.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Grunwald R.Śl.6-1
4 02.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń Imielin0-4
5 09.09.2017 16:00    Podlesianka K.-Grunwald R.Śl.5-0
6 16.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Górnik 091-4
7 25.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-2
8 30.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Sparta Kat.0-6
9 07.10.2017 15:00    Sokół Wola-Grunwald R.Śl.3-0
10 14.10.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Krupiński1-2
11 21.10.2017 15:00    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-0
12 28.10.2017 14:00    Piast Bieruń-Grunwald R.Śl.6-2
13 04.11.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-AKS Mikołów0-8
14 11.11.2017 13:00    Unia Kosztowy-Grunwald R.Śl.13-0
15 18.11.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS Iskra0-3
16 11.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-LKS Ogrodnik0-6
17 24.03.2018 15:30    LKS Łąka-Grunwald R.Śl.6-1
18 31.03.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Urania R.Śl.0-4
19 07.04.2018 17:00    Pogoń Imielin-Grunwald R.Śl.6-0
20 14.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-Podlesianka K.0-6
21 21.04.2018 17:00    Górnik 09-Grunwald R.Śl.2-0
22 28.04.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek3-3
23 01.05.2018 16:00    Sparta Kat.-Grunwald R.Śl.3-1
24 05.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Sokół Wola0-2
25 12.05.2018 17:00    Krupiński-Grunwald R.Śl.10-1
26 19.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-3
27 26.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Piast Bieruń1-5
28 30.05.2018 18:00    AKS Mikołów-Grunwald R.Śl.11-0
29 02.06.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Unia Kosztowy0-3
30 09.06.2018 11:00    MKS Iskra-Grunwald R.Śl.0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.Śl.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Łąka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.Śl.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Łąka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.Śl.58:193
13 LKS Łąka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210