GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Górnik 09 iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Górnik 09-Wawel Wirek1-1
2 19.08.2017 17:00    Sparta Kat.-Górnik 091-1
3 26.08.2017 17:00    Górnik 09-Sokół Wola5-1
4 02.09.2017 16:00    Krupiński-Górnik 090-4
5 09.09.2017 17:00    Górnik 09-Pogoń R.Śl.2-1
6 16.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Górnik 091-4
7 25.11.2017 13:30    Górnik 09-AKS Mikołów3-2
8 30.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-Górnik 090-0
9 07.10.2017 15:00    Górnik 09-MKS Iskra0-0
10 14.10.2017 15:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-2
11 21.10.2017 15:00    Górnik 09-LKS Łąka3-2
12 28.10.2017 11:00    Urania R.Śl.-Górnik 090-3
13 04.11.2017 13:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0-1
14 11.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Górnik 092-0
15 18.11.2017 13:00    Górnik 09-Piast Bieruń1-2
16 11.04.2018 17:00    Wawel Wirek-Górnik 092-1
17 09.05.2018 18:00    Górnik 09-Sparta Kat.3-2
18 31.03.2018 13:00    Sokół Wola-Górnik 093-0
19 07.04.2018 17:00    Górnik 09-Krupiński0-0
20 14.04.2018 13:00    Pogoń R.Śl.-Górnik 091-1
21 21.04.2018 17:00    Górnik 09-Grunwald R.Śl.2-0
22 28.04.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik 092-0
23 01.05.2018 17:00    Górnik 09-Unia Kosztowy0-1
24 05.05.2018 17:00    MKS Iskra-Górnik 093-2
25 12.05.2018 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik3-3
26 19.05.2018 17:00    LKS Łąka-Górnik 094-3
27 26.05.2018 18:00    Górnik 09-Urania R.Śl.1-4
28 30.05.2018 18:00    Pogoń Imielin-Górnik 092-1
29 02.06.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.0-2
30 09.06.2018 11:00    Piast Bieruń-Górnik 091-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Sokół Wola819:1712
11 Górnik 09816:1512
12 Piast Bieruń611:79
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 LKS Studzienice1531:4317
11 Sokół Wola1530:3217
12 Piast Bieruń1418:1816
13 Górnik 091421:3912
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0965:240