GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Górnik 09 iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Górnik 09-Wawel Wirek1-1
2 19.08.2017 17:00    Sparta Kat.-Górnik 091-1
3 26.08.2017 17:00    Górnik 09-Sokół Wola5-1
4 02.09.2017 16:00    Krupiński-Górnik 090-4
5 09.09.2017 17:00    Górnik 09-Pogoń R.¦l.2-1
6 16.09.2017 11:00    Grunwald R.¦l.-Górnik 091-4
7 25.11.2017 13:30    Górnik 09-AKS Mikołów3-2
8 30.09.2017 16:00    Unia Kosztowy-Górnik 090-0
9 07.10.2017 15:00    Górnik 09-MKS Iskra0-0
10 14.10.2017 15:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-2
11 21.10.2017 15:00    Górnik 09-LKS Ł±ka3-2
12 28.10.2017 11:00    Urania R.¦l.-Górnik 090-3
13 04.11.2017 13:00    Górnik 09-Pogoń Imielin0-1
14 11.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Górnik 092-0
15 18.11.2017 13:00    Górnik 09-Piast Bieruń1-2
16 11.04.2018 17:00    Wawel Wirek-Górnik 092-1
17 09.05.2018 18:00    Górnik 09-Sparta Kat.3-2
18 31.03.2018 13:00    Sokół Wola-Górnik 093-0
19 07.04.2018 17:00    Górnik 09-Krupiński0-0
20 14.04.2018 13:00    Pogoń R.¦l.-Górnik 091-1
21 21.04.2018 17:00    Górnik 09-Grunwald R.¦l.2-0
22 28.04.2018 17:00    AKS Mikołów-Górnik 092-0
23 01.05.2018 17:00    Górnik 09-Unia Kosztowy0-1
24 05.05.2018 17:00    MKS Iskra-Górnik 093-2
25 12.05.2018 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik3-3
26 19.05.2018 17:00    LKS Ł±ka-Górnik 094-3
27 26.05.2018 18:00    Górnik 09-Urania R.¦l.1-4
28 30.05.2018 18:00    Pogoń Imielin-Górnik 092-1
29 02.06.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.0-2
30 09.06.2018 11:00    Piast Bieruń-Górnik 091-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341