GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz MKS Iskra iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów1-5
2 19.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-MKS Iskra2-1
3 26.08.2017 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń3-0
4 02.09.2017 16:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik3-1
5 10.09.2017 16:00    LKS Łąka-MKS Iskra1-2
6 16.09.2017 16:00    MKS Iskra-Urania R.Śl.2-1
7 25.11.2017 13:30    Pogoń Imielin-MKS Iskra2-1
8 30.09.2017 16:00    MKS Iskra-Podlesianka K.1-1
9 07.10.2017 15:00    Górnik 09-MKS Iskra0-0
10 14.10.2017 15:00    MKS Iskra-Wawel Wirek0-2
11 21.10.2017 15:00    Sparta Kat.-MKS Iskra2-3
12 28.10.2017 14:00    MKS Iskra-Sokół Wola2-0
13 04.11.2017 13:00    Krupiński-MKS Iskra1-2
14 11.11.2017 13:00    MKS Iskra-Pogoń R.Śl.6-0
15 18.11.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-MKS Iskra0-3
16 11.04.2018 17:00    AKS Mikołów-MKS Iskra4-0
17 09.05.2018 18:00    MKS Iskra-Unia Kosztowy-
18 31.03.2018 13:00    Piast Bieruń-MKS Iskra1-1
19 07.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2-3
20 15.04.2018 17:00    MKS Iskra-LKS Łąka0-3
21 21.04.2018 11:00    Urania R.Śl.-MKS Iskra1-2
22 28.04.2018 17:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin-
23 01.05.2018 17:00    Podlesianka K.-MKS Iskra-
24 05.05.2018 17:00    MKS Iskra-Górnik 09-
25 12.05.2018 15:00    Wawel Wirek-MKS Iskra-
26 19.05.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.-
27 26.05.2018 17:00    Sokół Wola-MKS Iskra-
28 30.05.2018 18:00    MKS Iskra-Krupiński-
29 02.06.2018 17:00    Pogoń R.Śl.-MKS Iskra-
30 09.06.2018 17:00    MKS Iskra-Grunwald R.Śl.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1135:831
Unia Kosztowy1034:926
AKS Mikołów1032:626
Pogoń Imielin1135:1425
Piast Bieruń1025:1122
LKS Łąka1127:1520
Górnik 091017:1018
MKS Iskra918:1316
9 Urania R.Śl.1120:1915
10 Sokół Wola1118:1815
11 Sparta Kat.1127:2114
12 Wawel Wirek1116:2113
13 LKS Ogrodnik1017:1610
14 Pogoń R.Śl.1017:2410
15 Krupiński1010:264
16 Grunwald R.Śl.102:470
  MF/AP
Podlesianka K.2164:1753
Pogoń Imielin2161:2349
Unia Kosztowy2054:2046
AKS Mikołów2160:2645
MKS Iskra2036:2936
Piast Bieruń2139:2835
LKS Łąka2142:3233
Górnik 092033:2231
Sparta Kat.2052:3927
10 LKS Ogrodnik2135:2926
11 Urania R.Śl.2136:4424
12 Wawel Wirek2132:4623
13 Sokół Wola2130:4722
14 Krupiński2121:5612
15 Pogoń R.Śl.2125:6711
16 Grunwald R.Śl.218:1030
  MF/AP
Pogoń Imielin1026:924
Podlesianka K.1029:922
Unia Kosztowy1020:1120
MKS Iskra1118:1620
AKS Mikołów1128:2019
LKS Ogrodnik1118:1316
Piast Bieruń1114:1713
Górnik 091016:1213
LKS Łąka1015:1713
10 Sparta Kat.925:1813
11 Wawel Wirek1016:2510
12 Urania R.Śl.1016:259
13 Krupiński1111:308
14 Sokół Wola1012:297
15 Pogoń R.Śl.118:431
16 Grunwald R.Śl.116:560