GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz MKS Iskra iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    MKS Iskra-AKS Mikołów1-5
2 19.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-MKS Iskra2-1
3 26.08.2017 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń3-0
4 02.09.2017 16:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik3-1
5 10.09.2017 16:00    LKS Ł±ka-MKS Iskra1-2
6 16.09.2017 16:00    MKS Iskra-Urania R.¦l.2-1
7 25.11.2017 13:30    Pogoń Imielin-MKS Iskra2-1
8 30.09.2017 16:00    MKS Iskra-Podlesianka K.1-1
9 07.10.2017 15:00    Górnik 09-MKS Iskra0-0
10 14.10.2017 15:00    MKS Iskra-Wawel Wirek0-2
11 21.10.2017 15:00    Sparta Kat.-MKS Iskra2-3
12 28.10.2017 14:00    MKS Iskra-Sokół Wola2-0
13 04.11.2017 13:00    Krupiński-MKS Iskra1-2
14 11.11.2017 13:00    MKS Iskra-Pogoń R.¦l.6-0
15 18.11.2017 11:00    Grunwald R.¦l.-MKS Iskra0-3
16 11.04.2018 17:00    AKS Mikołów-MKS Iskra4-0
17 09.05.2018 18:00    MKS Iskra-Unia Kosztowy1-2
18 31.03.2018 13:00    Piast Bieruń-MKS Iskra1-1
19 07.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2-3
20 15.04.2018 17:00    MKS Iskra-LKS Ł±ka0-3
21 21.04.2018 11:00    Urania R.¦l.-MKS Iskra1-2
22 28.04.2018 17:00    MKS Iskra-Pogoń Imielin1-3
23 01.05.2018 17:00    Podlesianka K.-MKS Iskra2-0
24 05.05.2018 17:00    MKS Iskra-Górnik 093-2
25 12.05.2018 15:00    Wawel Wirek-MKS Iskra1-2
26 19.05.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1-2
27 26.05.2018 11:00    Sokół Wola-MKS Iskra2-5
28 30.05.2018 18:00    MKS Iskra-Krupiński5-0
29 02.06.2018 17:00    Pogoń R.¦l.-MKS Iskra1-8
30 09.06.2018 11:00    MKS Iskra-Grunwald R.¦l.0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.¦l.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.¦l.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281