GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Krupiński iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 11:00    Urania R.Śl.-Krupiński7-1
2 19.08.2017 17:00    Krupiński-Pogoń Imielin1-2
3 26.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Krupiński2-0
4 02.09.2017 16:00    Krupiński-Górnik 090-4
5 09.09.2017 15:00    Wawel Wirek-Krupiński0-1
6 16.09.2017 16:00    Krupiński-Sparta Kat.0-5
7 25.11.2017 13:30    Sokół Wola-Krupiński2-1
8 30.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Krupiński3-0
9 07.10.2017 11:00    Krupiński-Pogoń R.Śl.2-2
10 14.10.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Krupiński1-2
11 21.10.2017 15:00    Krupiński-AKS Mikołów3-0
12 28.10.2017 14:00    Unia Kosztowy-Krupiński5-3
13 04.11.2017 13:00    Krupiński-MKS Iskra1-2
14 11.11.2017 13:00    LKS Ogrodnik-Krupiński2-2
15 18.11.2017 13:00    Krupiński-LKS Łąka1-2
16 11.04.2018 17:00    Krupiński-Urania R.Śl.1-2
17 24.03.2018 15:30    Pogoń Imielin-Krupiński5-1
18 31.03.2018 13:00    Krupiński-Podlesianka K.0-5
19 07.04.2018 17:00    Górnik 09-Krupiński0-0
20 14.04.2018 17:00    Krupiński-Wawel Wirek1-2
21 21.04.2018 16:00    Sparta Kat.-Krupiński3-0
22 28.04.2018 17:00    Krupiński-Sokół Wola0-2
23 01.05.2018 17:00    Krupiński-Piast Bieruń3-2
24 05.05.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Krupiński1-1
25 12.05.2018 17:00    Krupiński-Grunwald R.Śl.10-1
26 19.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Krupiński3-0
27 26.05.2018 17:00    Krupiński-Unia Kosztowy0-7
28 30.05.2018 18:00    MKS Iskra-Krupiński5-0
29 02.06.2018 17:00    Krupiński-LKS Ogrodnik2-2
30 09.06.2018 17:00    LKS Łąka-Krupiński5-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.Śl.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
10 Sparta Kat.28:53
11 Sokół Wola24:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Łąka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
3 Urania R.Śl.33:66
AKS Mikołów28:26
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice25:16
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Łąka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
AKS Mikołów14:23
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Łąka24:100