GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Krupiński iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 11:00    Urania R.¦l.-Krupiński7-1
2 19.08.2017 17:00    Krupiński-Pogoń Imielin1-2
3 26.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Krupiński2-0
4 02.09.2017 16:00    Krupiński-Górnik 090-4
5 09.09.2017 15:00    Wawel Wirek-Krupiński0-1
6 16.09.2017 16:00    Krupiński-Sparta Kat.0-5
7 25.11.2017 13:30    Sokół Wola-Krupiński2-1
8 30.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Krupiński3-0
9 07.10.2017 11:00    Krupiński-Pogoń R.¦l.2-2
10 14.10.2017 11:00    Grunwald R.¦l.-Krupiński1-2
11 21.10.2017 15:00    Krupiński-AKS Mikołów3-0
12 28.10.2017 14:00    Unia Kosztowy-Krupiński5-3
13 04.11.2017 13:00    Krupiński-MKS Iskra1-2
14 11.11.2017 13:00    LKS Ogrodnik-Krupiński2-2
15 18.11.2017 13:00    Krupiński-LKS Ł±ka1-2
16 11.04.2018 17:00    Krupiński-Urania R.¦l.1-2
17 24.03.2018 15:30    Pogoń Imielin-Krupiński5-1
18 31.03.2018 13:00    Krupiński-Podlesianka K.0-5
19 07.04.2018 17:00    Górnik 09-Krupiński0-0
20 14.04.2018 17:00    Krupiński-Wawel Wirek1-2
21 21.04.2018 16:00    Sparta Kat.-Krupiński3-0
22 28.04.2018 17:00    Krupiński-Sokół Wola0-2
23 01.05.2018 17:00    Krupiński-Piast Bieruń3-2
24 05.05.2018 11:00    Pogoń R.¦l.-Krupiński1-1
25 12.05.2018 17:00    Krupiński-Grunwald R.¦l.10-1
26 19.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Krupiński3-0
27 26.05.2018 17:00    Krupiński-Unia Kosztowy0-7
28 30.05.2018 18:00    MKS Iskra-Krupiński5-0
29 02.06.2018 17:00    Krupiński-LKS Ogrodnik2-2
30 09.06.2018 17:00    LKS Ł±ka-Krupiński5-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.¦l.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281