GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Podlesianka K. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Sparta Kat.4-4
2 19.08.2017 17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.1-1
3 26.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Krupiński2-0
4 02.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Podlesianka K.1-3
5 09.09.2017 16:00    Podlesianka K.-Grunwald R.Śl.5-0
6 16.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1-1
7 25.11.2017 13:30    Podlesianka K.-Unia Kosztowy2-1
8 30.09.2017 16:00    MKS Iskra-Podlesianka K.1-1
9 07.10.2017 15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik1-0
10 15.10.2017 15:00    LKS Łąka-Podlesianka K.3-3
11 21.10.2017 15:00    Podlesianka K.-Urania R.Śl.2-0
12 28.10.2017 14:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.1-2
13 04.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
14 11.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Górnik 092-0
15 18.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.0-3
16 11.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4
17 24.03.2018 15:30    Podlesianka K.-Sokół Wola4-1
18 31.03.2018 13:00    Krupiński-Podlesianka K.0-5
19 07.04.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń R.Śl.7-1
20 14.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-Podlesianka K.0-6
21 21.04.2018 17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów4-0
22 28.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Podlesianka K.2-0
23 01.05.2018 17:00    Podlesianka K.-MKS Iskra2-0
24 05.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.1-1
25 12.05.2018 17:00    Podlesianka K.-LKS Łąka6-0
26 19.05.2018 11:00    Urania R.Śl.-Podlesianka K.0-2
27 26.05.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin4-3
28 30.05.2018 18:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.2-5
29 02.06.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.0-2
30 09.06.2018 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek6-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Sokół Wola819:1712
11 Górnik 09816:1512
12 Piast Bieruń611:79
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 LKS Studzienice1531:4317
11 Sokół Wola1530:3217
12 Piast Bieruń1418:1816
13 Górnik 091421:3912
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0965:240