GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Podlesianka K. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Sparta Kat.4-4
2 19.08.2017 17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.1-1
3 26.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Krupiński2-0
4 02.09.2017 16:00    Pogoń R.¦l.-Podlesianka K.1-3
5 09.09.2017 16:00    Podlesianka K.-Grunwald R.¦l.5-0
6 16.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Podlesianka K.1-1
7 25.11.2017 13:30    Podlesianka K.-Unia Kosztowy2-1
8 30.09.2017 16:00    MKS Iskra-Podlesianka K.1-1
9 07.10.2017 15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik1-0
10 15.10.2017 15:00    LKS Ł±ka-Podlesianka K.3-3
11 21.10.2017 15:00    Podlesianka K.-Urania R.¦l.2-0
12 28.10.2017 14:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.1-2
13 04.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
14 11.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Górnik 092-0
15 18.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.0-3
16 11.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4
17 24.03.2018 15:30    Podlesianka K.-Sokół Wola4-1
18 31.03.2018 13:00    Krupiński-Podlesianka K.0-5
19 07.04.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń R.¦l.7-1
20 14.04.2018 17:00    Grunwald R.¦l.-Podlesianka K.0-6
21 21.04.2018 17:00    Podlesianka K.-AKS Mikołów4-0
22 28.04.2018 17:00    Unia Kosztowy-Podlesianka K.2-0
23 01.05.2018 17:00    Podlesianka K.-MKS Iskra2-0
24 05.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.1-1
25 12.05.2018 17:00    Podlesianka K.-LKS Ł±ka6-0
26 19.05.2018 11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.0-2
27 26.05.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń Imielin4-3
28 30.05.2018 18:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.2-5
29 02.06.2018 17:00    Górnik 09-Podlesianka K.0-2
30 09.06.2018 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek6-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281