GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Wawel Wirek iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Górnik 09-Wawel Wirek1-1
2 19.08.2017 17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek3-2
3 26.08.2017 15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.1-5
4 02.09.2017 16:00    Sokół Wola-Wawel Wirek2-1
5 09.09.2017 15:00    Wawel Wirek-Krupiński0-1
6 16.09.2017 16:00    Pogoń R.¦l.-Wawel Wirek2-3
7 25.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Grunwald R.¦l.3-2
8 30.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2-0
9 07.10.2017 15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1-3
10 14.10.2017 15:00    MKS Iskra-Wawel Wirek0-2
11 21.10.2017 15:00    Wawel Wirek-LKS Ogrodnik0-1
12 28.10.2017 14:00    LKS Ł±ka-Wawel Wirek3-2
13 04.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Urania R.¦l.2-0
14 11.11.2017 13:00    Pogoń Imielin-Wawel Wirek4-1
15 18.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.0-3
16 11.04.2018 17:00    Wawel Wirek-Górnik 092-1
17 24.03.2018 15:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń2-2
18 03.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Wawel Wirek7-2
19 07.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Sokół Wola1-3
20 14.04.2018 17:00    Krupiński-Wawel Wirek1-2
21 21.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń R.¦l.4-0
22 28.04.2018 11:00    Grunwald R.¦l.-Wawel Wirek3-3
23 01.05.2018 15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów0-1
24 05.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek1-0
25 12.05.2018 15:00    Wawel Wirek-MKS Iskra1-2
26 19.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Wawel Wirek4-0
27 26.05.2018 15:00    Wawel Wirek-LKS Ł±ka3-0
28 30.05.2018 18:00    Urania R.¦l.-Wawel Wirek2-1
29 02.06.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń Imielin0-2
30 09.06.2018 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek6-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140