GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Wawel Wirek iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Górnik 09-Wawel Wirek1-1
2 19.08.2017 17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek3-2
3 26.08.2017 15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.1-5
4 02.09.2017 16:00    Sokół Wola-Wawel Wirek2-1
5 09.09.2017 15:00    Wawel Wirek-Krupiński0-1
6 16.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Wawel Wirek2-3
7 25.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-2
8 30.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2-0
9 07.10.2017 15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1-3
10 14.10.2017 15:00    MKS Iskra-Wawel Wirek0-2
11 21.10.2017 15:00    Wawel Wirek-LKS Ogrodnik0-1
12 28.10.2017 14:00    LKS Łąka-Wawel Wirek3-2
13 04.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-0
14 11.11.2017 13:00    Pogoń Imielin-Wawel Wirek4-1
15 18.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.0-3
16 11.04.2018 17:00    Wawel Wirek-Górnik 092-1
17 24.03.2018 15:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń2-2
18 03.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Wawel Wirek7-2
19 07.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Sokół Wola1-3
20 14.04.2018 17:00    Krupiński-Wawel Wirek1-2
21 21.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń R.Śl.4-0
22 28.04.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek3-3
23 01.05.2018 15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów0-1
24 05.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek1-0
25 12.05.2018 15:00    Wawel Wirek-MKS Iskra1-2
26 19.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Wawel Wirek4-0
27 26.05.2018 15:00    Wawel Wirek-LKS Łąka3-0
28 30.05.2018 18:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-1
29 02.06.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń Imielin0-2
30 09.06.2018 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek6-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501