GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Wawel Wirek iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Górnik 09-Wawel Wirek1-1
2 19.08.2017 17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek3-2
3 26.08.2017 15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.1-5
4 02.09.2017 16:00    Sokół Wola-Wawel Wirek2-1
5 09.09.2017 15:00    Wawel Wirek-Krupiński0-1
6 16.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Wawel Wirek2-3
7 25.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Grunwald R.Śl.3-2
8 30.09.2017 16:00    AKS Mikołów-Wawel Wirek2-0
9 07.10.2017 15:00    Wawel Wirek-Unia Kosztowy1-3
10 14.10.2017 15:00    MKS Iskra-Wawel Wirek0-2
11 21.10.2017 15:00    Wawel Wirek-LKS Ogrodnik0-1
12 28.10.2017 14:00    LKS Łąka-Wawel Wirek3-2
13 04.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Urania R.Śl.2-0
14 11.11.2017 13:00    Pogoń Imielin-Wawel Wirek4-1
15 18.11.2017 13:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.0-3
16 11.04.2018 17:00    Wawel Wirek-Górnik 092-1
17 24.03.2018 15:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń2-2
18 03.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Wawel Wirek7-2
19 07.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Sokół Wola1-3
20 14.04.2018 17:00    Krupiński-Wawel Wirek1-2
21 21.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń R.Śl.4-0
22 28.04.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Wawel Wirek3-3
23 01.05.2018 15:00    Wawel Wirek-AKS Mikołów0-1
24 05.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Wawel Wirek1-0
25 12.05.2018 15:00    Wawel Wirek-MKS Iskra1-2
26 19.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Wawel Wirek4-0
27 26.05.2018 15:00    Wawel Wirek-LKS Łąka-
28 30.05.2018 18:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek-
29 02.06.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń Imielin-
30 09.06.2018 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1343:837
Unia Kosztowy1344:935
AKS Mikołów1341:835
Pogoń Imielin1340:1529
Piast Bieruń1328:1625
LKS Łąka1333:2323
Górnik 091323:1622
Sokół Wola1327:2121
MKS Iskra1324:2219
10 Urania R.Śl.1322:2218
11 LKS Ogrodnik1325:1917
12 Sparta Kat.1330:2417
13 Pogoń R.Śl.1324:3114
14 Wawel Wirek1317:2413
15 Krupiński1323:3110
16 Grunwald R.Śl.137:551
  MF/AP
Unia Kosztowy2669:2164
Podlesianka K.2675:2063
Pogoń Imielin2676:2862
AKS Mikołów2671:3057
MKS Iskra2644:4142
Piast Bieruń2644:3838
LKS Łąka2649:4936
Sparta Kat.2667:5436
Górnik 092644:3735
10 LKS Ogrodnik2646:3934
11 Sokół Wola2643:5734
12 Urania R.Śl.2644:5231
13 Wawel Wirek2636:5724
14 Krupiński2635:6519
15 Pogoń R.Śl.2637:8318
16 Grunwald R.Śl.2615:1241
  MF/AP
Pogoń Imielin1336:1333
Unia Kosztowy1325:1229
Podlesianka K.1332:1226
MKS Iskra1320:1923
AKS Mikołów1330:2222
Sparta Kat.1337:3019
LKS Ogrodnik1321:2017
Piast Bieruń1316:2213
9 Urania R.Śl.1322:3013
10 Górnik 091321:2113
11 LKS Łąka1316:2613
12 Sokół Wola1316:3613
13 Wawel Wirek1319:3311
14 Krupiński1312:349
15 Pogoń R.Śl.1313:524
16 Grunwald R.Śl.138:690