GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Pogoń R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    LKS Łąka-Pogoń R.Śl.4-1
2 19.08.2017 10:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-0
3 26.08.2017 11:30    Pogoń Imielin-Pogoń R.Śl.4-0
4 02.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Podlesianka K.1-3
5 09.09.2017 17:00    Górnik 09-Pogoń R.Śl.2-1
6 16.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Wawel Wirek2-3
7 23.09.2017 16:00    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.4-2
8 30.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Sokół Wola1-3
9 07.10.2017 11:00    Krupiński-Pogoń R.Śl.2-2
10 14.10.2017 15:00    Piast Bieruń-Pogoń R.Śl.2-1
11 21.10.2017 15:00    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-0
12 28.10.2017 14:00    AKS Mikołów-Pogoń R.Śl.6-0
13 04.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-Unia Kosztowy1-4
14 11.11.2017 13:00    MKS Iskra-Pogoń R.Śl.6-0
15 18.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-LKS Ogrodnik1-3
16 11.04.2018 17:00    Pogoń R.Śl.-LKS Łąka2-1
17 24.03.2018 10:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.3-2
18 31.03.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Pogoń Imielin2-4
19 07.04.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń R.Śl.7-1
20 14.04.2018 13:00    Pogoń R.Śl.-Górnik 091-1
21 21.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń R.Śl.4-0
22 28.04.2018 13:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.4-6
23 01.05.2018 17:00    Sokół Wola-Pogoń R.Śl.7-2
24 05.05.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Krupiński1-1
25 12.05.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Piast Bieruń2-0
26 19.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-3
27 26.05.2018 14:00    Pogoń R.Śl.-AKS Mikołów0-2
28 30.05.2018 18:00    Unia Kosztowy-Pogoń R.Śl.9-0
29 02.06.2018 17:00    Pogoń R.Śl.-MKS Iskra1-8
30 09.06.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń R.Śl.2-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501