GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Pogoń R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    LKS Łąka-Pogoń R.Śl.4-1
2 19.08.2017 10:00    Urania R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-0
3 26.08.2017 11:30    Pogoń Imielin-Pogoń R.Śl.4-0
4 02.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Podlesianka K.1-3
5 09.09.2017 17:00    Górnik 09-Pogoń R.Śl.2-1
6 16.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Wawel Wirek2-3
7 23.09.2017 16:00    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.4-2
8 30.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Sokół Wola1-3
9 07.10.2017 11:00    Krupiński-Pogoń R.Śl.2-2
10 14.10.2017 15:00    Piast Bieruń-Pogoń R.Śl.2-1
11 21.10.2017 15:00    Pogoń R.Śl.-Grunwald R.Śl.3-0
12 28.10.2017 14:00    AKS Mikołów-Pogoń R.Śl.6-0
13 04.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-Unia Kosztowy1-4
14 11.11.2017 13:00    MKS Iskra-Pogoń R.Śl.6-0
15 18.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-LKS Ogrodnik1-3
16 11.04.2018 17:00    Pogoń R.Śl.-LKS Łąka2-1
17 24.03.2018 10:00    Pogoń R.Śl.-Urania R.Śl.3-2
18 31.03.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Pogoń Imielin2-4
19 07.04.2018 17:00    Podlesianka K.-Pogoń R.Śl.7-1
20 14.04.2018 13:00    Pogoń R.Śl.-Górnik 091-1
21 21.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Pogoń R.Śl.4-0
22 28.04.2018 13:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.4-6
23 01.05.2018 17:00    Sokół Wola-Pogoń R.Śl.7-2
24 05.05.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Krupiński1-1
25 12.05.2018 11:00    Pogoń R.Śl.-Piast Bieruń2-0
26 19.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-3
27 26.05.2018 14:00    Pogoń R.Śl.-AKS Mikołów0-2
28 30.05.2018 18:00    Unia Kosztowy-Pogoń R.Śl.9-0
29 02.06.2018 17:00    Pogoń R.Śl.-MKS Iskra1-8
30 09.06.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń R.Śl.2-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.Śl.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.Śl.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS Źródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS Źródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281