GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Sparta Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Podlesianka K.-Sparta Kat.4-4
2 19.08.2017 17:00    Sparta Kat.-Górnik 091-1
3 26.08.2017 15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.1-5
4 02.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.4-0
5 09.09.2017 16:00    Sparta Kat.-Sokół Wola5-1
6 16.09.2017 16:00    Krupiński-Sparta Kat.0-5
7 23.09.2017 16:00    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.4-2
8 30.09.2017 11:00    Grunwald R.Śl.-Sparta Kat.0-6
9 07.10.2017 15:00    Sparta Kat.-AKS Mikołów2-3
10 14.10.2017 15:00    Unia Kosztowy-Sparta Kat.3-1
11 21.10.2017 15:00    Sparta Kat.-MKS Iskra2-3
12 28.10.2017 14:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.3-1
13 04.11.2017 13:00    Sparta Kat.-LKS Łąka1-2
14 11.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-Sparta Kat.1-0
15 18.11.2017 13:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin0-2
16 11.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.1-4
17 09.05.2018 18:00    Górnik 09-Sparta Kat.3-2
18 03.04.2018 17:00    Sparta Kat.-Wawel Wirek7-2
19 07.04.2018 16:00    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
20 14.04.2018 17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.2-3
21 21.04.2018 16:00    Sparta Kat.-Krupiński3-0
22 28.04.2018 13:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.4-6
23 01.05.2018 16:00    Sparta Kat.-Grunwald R.Śl.3-1
24 05.05.2018 17:00    AKS Mikołów-Sparta Kat.4-2
25 12.05.2018 16:00    Sparta Kat.-Unia Kosztowy0-2
26 19.05.2018 17:00    MKS Iskra-Sparta Kat.1-2
27 26.05.2018 16:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik1-2
28 30.05.2018 18:00    LKS Łąka-Sparta Kat.2-3
29 02.06.2018 16:00    Sparta Kat.-Urania R.Śl.3-0
30 09.06.2018 17:00    Pogoń Imielin-Sparta Kat.1-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501