GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz LKS Ogrodnik iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Grunwald R.Śl.3-0
2 19.08.2017 17:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik3-2
3 26.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Unia Kosztowy2-3
4 02.09.2017 16:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik3-1
5 10.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń1-1
6 16.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-LKS Łąka0-0
7 25.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0-2
8 30.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1-2
9 07.10.2017 15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik1-0
10 14.10.2017 15:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-2
11 21.10.2017 15:00    Wawel Wirek-LKS Ogrodnik0-1
12 28.10.2017 14:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.3-1
13 04.11.2017 13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik1-2
14 11.11.2017 13:00    LKS Ogrodnik-Krupiński2-2
15 18.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-LKS Ogrodnik1-3
16 11.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-LKS Ogrodnik0-6
17 24.03.2018 15:30    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1-2
18 31.03.2018 13:00    Unia Kosztowy-LKS Ogrodnik1-1
19 07.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2-3
20 14.04.2018 17:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik2-0
21 21.04.2018 17:00    LKS Łąka-LKS Ogrodnik1-0
22 28.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.3-2
23 01.05.2018 17:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik4-0
24 05.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.1-1
25 12.05.2018 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik3-3
26 19.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Wawel Wirek4-0
27 26.05.2018 16:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik1-2
28 30.05.2018 18:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola3-0
29 02.06.2018 17:00    Krupiński-LKS Ogrodnik2-2
30 09.06.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń R.Śl.2-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
Pogoń Imielin48:310
AKS Mikołów311:09
Fortuna Wyry46:38
LKS Studzienice411:87
Sparta Kat.49:86
Podlesianka K.38:26
Piast Bieruń35:46
Sokół Wola411:116
10 Górnik 0946:66
11 MKS Lędziny35:44
12 LKS Łąka34:54
13 LKS Ogrodnik33:44
14 MKS Iskra36:83
15 Górnik MK37:63
16 Wyzwolenie46:101
  MF/AP
Pogoń Imielin717:519
AKS Mikołów723:418
Podlesianka K.717:418
4 Urania R.Śl.717:1215
MKS Iskra715:1412
Sparta Kat.714:1211
Sokół Wola716:1510
LKS Studzienice714:1810
Fortuna Wyry79:710
10 MKS Lędziny711:128
11 Piast Bieruń76:126
12 Górnik 0978:176
13 Górnik MK711:156
14 LKS Ogrodnik76:165
15 LKS Łąka78:224
16 Wyzwolenie711:182
  MF/AP
Podlesianka K.49:212
Pogoń Imielin39:29
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
Sokół Wola35:44
Górnik MK44:93
9 Urania R.Śl.34:103
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka44:170
15 Górnik 0932:110
16 Piast Bieruń41:80