GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz LKS Ogrodnik iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Grunwald R.Śl.3-0
2 19.08.2017 17:00    AKS Mikołów-LKS Ogrodnik3-2
3 26.08.2017 17:00    LKS Ogrodnik-Unia Kosztowy2-3
4 02.09.2017 16:00    MKS Iskra-LKS Ogrodnik3-1
5 10.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń1-1
6 16.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-LKS Łąka0-0
7 25.11.2017 11:00    Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik0-2
8 30.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-Pogoń Imielin1-2
9 07.10.2017 15:00    Podlesianka K.-LKS Ogrodnik1-0
10 14.10.2017 15:00    LKS Ogrodnik-Górnik 092-2
11 21.10.2017 15:00    Wawel Wirek-LKS Ogrodnik0-1
12 28.10.2017 14:00    LKS Ogrodnik-Sparta Kat.3-1
13 04.11.2017 13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik1-2
14 11.11.2017 13:00    LKS Ogrodnik-Krupiński2-2
15 18.11.2017 13:00    Pogoń R.Śl.-LKS Ogrodnik1-3
16 11.04.2018 17:00    Grunwald R.Śl.-LKS Ogrodnik0-6
17 24.03.2018 15:30    LKS Ogrodnik-AKS Mikołów1-2
18 31.03.2018 13:00    Unia Kosztowy-LKS Ogrodnik1-1
19 07.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-MKS Iskra2-3
20 14.04.2018 17:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik2-0
21 21.04.2018 17:00    LKS Łąka-LKS Ogrodnik1-0
22 28.04.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Urania R.Śl.3-2
23 01.05.2018 17:00    Pogoń Imielin-LKS Ogrodnik4-0
24 05.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Podlesianka K.1-1
25 12.05.2018 17:00    Górnik 09-LKS Ogrodnik3-3
26 19.05.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Wawel Wirek4-0
27 26.05.2018 16:00    Sparta Kat.-LKS Ogrodnik1-2
28 30.05.2018 18:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola3-0
29 02.06.2018 17:00    Krupiński-LKS Ogrodnik2-2
30 09.06.2018 17:00    LKS Ogrodnik-Pogoń R.Śl.2-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.Śl.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
10 Sparta Kat.28:53
11 Sokół Wola24:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Łąka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
3 Urania R.Śl.33:66
AKS Mikołów28:26
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice25:16
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Łąka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
AKS Mikołów14:23
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Łąka24:100