GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Piast Bieruń iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-Piast Bieruń2-1
2 19.08.2017 17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek3-2
3 26.08.2017 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń3-0
4 02.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.4-0
5 10.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń1-1
6 16.09.2017 11:00    Piast Bieruń-Sokół Wola3-0
7 04.10.2017 16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń0-2
8 30.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Krupiński3-0
9 07.10.2017 11:00    Urania R.¦l.-Piast Bieruń0-2
10 14.10.2017 15:00    Piast Bieruń-Pogoń R.¦l.2-1
11 21.10.2017 15:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń4-1
12 28.10.2017 14:00    Piast Bieruń-Grunwald R.¦l.6-2
13 04.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
14 11.11.2017 13:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
15 18.11.2017 13:00    Górnik 09-Piast Bieruń1-2
16 11.04.2018 17:00    Piast Bieruń-Unia Kosztowy0-2
17 24.03.2018 15:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń2-2
18 31.03.2018 13:00    Piast Bieruń-MKS Iskra1-1
19 07.04.2018 16:00    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
20 14.04.2018 17:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik2-0
21 21.04.2018 17:00    Sokół Wola-Piast Bieruń1-1
22 28.04.2018 12:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka1-0
23 01.05.2018 17:00    Krupiński-Piast Bieruń3-2
24 05.05.2018 17:00    Piast Bieruń-Urania R.¦l.1-3
25 12.05.2018 11:00    Pogoń R.¦l.-Piast Bieruń2-0
26 19.05.2018 11:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin1-2
27 26.05.2018 11:00    Grunwald R.¦l.-Piast Bieruń1-5
28 30.05.2018 18:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.2-5
29 02.06.2018 17:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń4-1
30 09.06.2018 11:00    Piast Bieruń-Górnik 091-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00