GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Piast Bieruń iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Unia Kosztowy-Piast Bieruń2-1
2 19.08.2017 17:00    Piast Bieruń-Wawel Wirek3-2
3 26.08.2017 17:00    MKS Iskra-Piast Bieruń3-0
4 02.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Sparta Kat.4-0
5 10.09.2017 16:00    LKS Ogrodnik-Piast Bieruń1-1
6 16.09.2017 11:00    Piast Bieruń-Sokół Wola3-0
7 04.10.2017 16:00    LKS Ł±ka-Piast Bieruń0-2
8 30.09.2017 16:00    Piast Bieruń-Krupiński3-0
9 07.10.2017 11:00    Urania R.¦l.-Piast Bieruń0-2
10 14.10.2017 15:00    Piast Bieruń-Pogoń R.¦l.2-1
11 21.10.2017 15:00    Pogoń Imielin-Piast Bieruń4-1
12 28.10.2017 14:00    Piast Bieruń-Grunwald R.¦l.6-2
13 04.11.2017 13:00    Podlesianka K.-Piast Bieruń2-1
14 11.11.2017 13:00    Piast Bieruń-AKS Mikołów1-3
15 18.11.2017 13:00    Górnik 09-Piast Bieruń1-2
16 11.04.2018 17:00    Piast Bieruń-Unia Kosztowy0-2
17 24.03.2018 15:00    Wawel Wirek-Piast Bieruń2-2
18 31.03.2018 13:00    Piast Bieruń-MKS Iskra1-1
19 07.04.2018 16:00    Sparta Kat.-Piast Bieruń1-1
20 14.04.2018 17:00    Piast Bieruń-LKS Ogrodnik2-0
21 21.04.2018 17:00    Sokół Wola-Piast Bieruń1-1
22 28.04.2018 12:00    Piast Bieruń-LKS Ł±ka1-0
23 01.05.2018 17:00    Krupiński-Piast Bieruń3-2
24 05.05.2018 17:00    Piast Bieruń-Urania R.¦l.1-3
25 12.05.2018 11:00    Pogoń R.¦l.-Piast Bieruń2-0
26 19.05.2018 11:00    Piast Bieruń-Pogoń Imielin1-2
27 26.05.2018 11:00    Grunwald R.¦l.-Piast Bieruń1-5
28 30.05.2018 18:00    Piast Bieruń-Podlesianka K.2-5
29 02.06.2018 17:00    AKS Mikołów-Piast Bieruń4-1
30 09.06.2018 11:00    Piast Bieruń-Górnik 091-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.¦l.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281