GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz Sokół Wola iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2017 17:00    Pogoń Imielin-Sokół Wola2-2
2 19.08.2017 17:00    Sokół Wola-Podlesianka K.1-1
3 26.08.2017 17:00    Górnik 09-Sokół Wola5-1
4 02.09.2017 16:00    Sokół Wola-Wawel Wirek2-1
5 09.09.2017 16:00    Sparta Kat.-Sokół Wola5-1
6 16.09.2017 11:00    Piast Bieruń-Sokół Wola3-0
7 25.11.2017 13:30    Sokół Wola-Krupiński2-1
8 30.09.2017 16:00    Pogoń R.Śl.-Sokół Wola1-3
9 07.10.2017 15:00    Sokół Wola-Grunwald R.Śl.3-0
10 14.10.2017 15:00    AKS Mikołów-Sokół Wola3-0
11 21.10.2017 15:30    Sokół Wola-Unia Kosztowy1-1
12 28.10.2017 14:00    MKS Iskra-Sokół Wola2-0
13 04.11.2017 13:00    Sokół Wola-LKS Ogrodnik1-2
14 11.11.2017 13:00    LKS Łąka-Sokół Wola3-1
15 18.11.2017 13:00    Sokół Wola-Urania R.Śl.1-3
16 11.04.2018 17:00    Sokół Wola-Pogoń Imielin1-5
17 24.03.2018 15:30    Podlesianka K.-Sokół Wola4-1
18 31.03.2018 13:00    Sokół Wola-Górnik 093-0
19 07.04.2018 15:00    Wawel Wirek-Sokół Wola1-3
20 14.04.2018 17:00    Sokół Wola-Sparta Kat.2-3
21 21.04.2018 17:00    Sokół Wola-Piast Bieruń1-1
22 28.04.2018 17:00    Krupiński-Sokół Wola0-2
23 01.05.2018 17:00    Sokół Wola-Pogoń R.Śl.7-2
24 05.05.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-Sokół Wola0-2
25 12.05.2018 17:00    Sokół Wola-AKS Mikołów2-1
26 19.05.2018 17:00    Unia Kosztowy-Sokół Wola7-0
27 26.05.2018 11:00    Sokół Wola-MKS Iskra2-5
28 30.05.2018 18:00    LKS Ogrodnik-Sokół Wola3-0
29 02.06.2018 17:00    Sokół Wola-LKS Łąka0-2
30 09.06.2018 11:00    Urania R.Śl.-Sokół Wola3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
Pogoń Imielin48:310
AKS Mikołów311:09
Fortuna Wyry46:38
LKS Studzienice411:87
Sparta Kat.49:86
Podlesianka K.38:26
Piast Bieruń35:46
Sokół Wola411:116
10 Górnik 0946:66
11 MKS Lędziny35:44
12 LKS Łąka34:54
13 LKS Ogrodnik33:44
14 MKS Iskra36:83
15 Górnik MK37:63
16 Wyzwolenie46:101
  MF/AP
Pogoń Imielin717:519
AKS Mikołów723:418
Podlesianka K.717:418
4 Urania R.Śl.717:1215
MKS Iskra715:1412
Sparta Kat.714:1211
Sokół Wola716:1510
LKS Studzienice714:1810
Fortuna Wyry79:710
10 MKS Lędziny711:128
11 Piast Bieruń76:126
12 Górnik 0978:176
13 Górnik MK711:156
14 LKS Ogrodnik76:165
15 LKS Łąka78:224
16 Wyzwolenie711:182
  MF/AP
Podlesianka K.49:212
Pogoń Imielin39:29
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
Sokół Wola35:44
Górnik MK44:93
9 Urania R.Śl.34:103
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka44:170
15 Górnik 0932:110
16 Piast Bieruń41:80