GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2017/2018
Terminarz UKS Victoria Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Górnik MK KSG-UKS UKS Victoria Katowice4-0
2 03.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-AKS AKS II Mikołów1-0
3 10.09.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Victoria Katowice4-0
4 17.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-  1 FC Katowice2-0
5 04.10.2017 16:00    Naprzód Lipiny ¦KS-UKS UKS Victoria Katowice-
7 08.10.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-TP TP Jastrz±b2-6
8 15.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-UKS UKS Victoria Katowice3-1
9 22.10.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-GKS Urania II R.¦l.1-2
10 29.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-UKS UKS Victoria Katowice3-2
11 05.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS ¦l±sk II ¦w.-
12 12.11.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Victoria Katowice-
13 19.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów-
14 25.04.2018 17:30    UKS Victoria Katowice UKS-KSG Górnik MK3-3
15 25.03.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-UKS UKS Victoria Katowice1-2
16 08.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS MKS II Siemianowice1-3
17 15.04.2018 11:00    1 FC Katowice  -UKS UKS Victoria Katowice0-12
18 22.04.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-¦KS Naprzód Lipiny0-7
20 06.05.2018 11:00    TP Jastrz±b TP-UKS UKS Victoria Katowice3-1
21 13.05.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-STR Strażak Mikołów1-2
22 20.05.2018 11:00    Urania II R.¦l. GKS-UKS UKS Victoria Katowice2-2
23 27.05.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-HET KS Hetman 22 Katowice2-1
24 03.06.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-UKS UKS Victoria Katowice4-4
25 10.06.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
26 17.06.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-UKS UKS Victoria Katowice3-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00