GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz UKS Victoria Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    KS Górnik MK Katowice KSG-UKS UKS Victoria Katowice4-0
2 03.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-AKS AKS II Mikołów1-0
3 10.09.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Victoria Katowice4-0
4 17.09.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-  1 FC Katowice2-0
5 04.10.2017 16:00    Naprzód Lipiny ŚKS-UKS UKS Victoria Katowice-
7 08.10.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-TP TP Jastrząb2-6
8 15.10.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-UKS UKS Victoria Katowice3-1
9 22.10.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-GKS Urania II R.Śl.-
10 29.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-UKS UKS Victoria Katowice-
11 05.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS Śląsk II Św.-
12 12.11.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-UKS UKS Victoria Katowice-
13 19.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów-
14 18.03.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-KSG KS Górnik MK Katowice-
15 25.03.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-UKS UKS Victoria Katowice-
16 08.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS MKS II Siemianowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy611:416
Piast Bieruń515:315
AKS Mikołów514:613
4 Urania R.Śl.617:1012
Podlesianka K.412:410
Pogoń Imielin412:610
MKS Iskra610:1010
LKS Łąka613:88
Górnik 0948:38
10 Sparta Kat.412:77
11 Sokół Wola36:27
12 LKS Ogrodnik69:86
13 Krupiński43:131
14 Wawel Wirek32:90
15 Grunwald R.Śl.52:200
16 Pogoń R.Śl.34:90
  MF/AP
Unia Kosztowy918:922
Pogoń Imielin926:1022
Piast Bieruń1021:922
AKS Mikołów925:1320
Sparta Kat.1033:1917
Podlesianka K.921:1117
Górnik 09919:717
MKS Iskra913:1314
LKS Łąka1018:1212
10 Urania R.Śl.921:2212
11 Sokół Wola913:2111
12 Krupiński97:267
13 Wawel Wirek911:197
14 LKS Ogrodnik912:156
15 Pogoń R.Śl.1011:291
16 Grunwald R.Śl.93:370
  MF/AP
Pogoń Imielin514:412
Sparta Kat.621:1210
Górnik 09511:49
AKS Mikołów411:77
Podlesianka K.59:77
Piast Bieruń56:67
Wawel Wirek69:107
Unia Kosztowy37:56
Krupiński54:136
10 MKS Iskra33:34
11 Sokół Wola67:194
12 LKS Łąka45:44
13 Pogoń R.Śl.77:201
14 Urania R.Śl.34:120
15 LKS Ogrodnik33:70
16 Grunwald R.Śl.41:170