GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2017/2018
Terminarz Śląsk II Św. iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-GKS Urania II R.Śl.4-1
2 03.09.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS Śląsk II Św.3-5
4 17.09.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-KOL Kolejarz Kat.2-0
5 24.09.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS Śląsk II Św.2-4
6 01.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-KSG Górnik MK4-2
7 08.10.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS Śląsk II Św.1-2
8 15.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-MKS MKS II Siemianowice0-1
9 22.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -MKS Śląsk II Św.1-3
10 29.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-ŚKS Naprzód Lipiny-
11 05.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS Śląsk II Św.-
12 12.11.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-TP TP Jastrząb-
13 19.11.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS Śląsk II Św.-
14 25.04.2018 17:30    Urania II R.Śl. GKS-MKS Śląsk II Św.0-1
15 25.03.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-HET KS Hetman 22 Katowice2-0
17 15.04.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS Śląsk II Św.1-1
18 22.04.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-2
19 29.04.2018 11:00    Górnik MK KSG-MKS Śląsk II Św.4-2
20 06.05.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-AKS AKS II Mikołów0-3
21 13.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-MKS Śląsk II Św.3-1
22 20.05.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-  1 FC Katowice8-1
23 27.05.2018 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-MKS Śląsk II Św.2-1
24 03.06.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-UKS UKS Victoria Katowice4-4
25 10.06.2018 11:00    TP Jastrząb TP-MKS Śląsk II Św.1-1
26 17.06.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-STR Strażak Mikołów1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.Śl.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140