GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz Śląsk II Św. iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-GKS Urania II R.Śl.4-1
2 03.09.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS Śląsk II Św.3-5
4 17.09.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-KOL Kolejarz Kat.2-0
5 24.09.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS Śląsk II Św.2-4
6 01.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-KSG KS Górnik MK Katowice4-2
7 08.10.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS Śląsk II Św.1-2
8 15.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-MKS MKS II Siemianowice0-1
9 22.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -MKS Śląsk II Św.1-3
10 29.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-ŚKS Naprzód Lipiny-
11 05.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS Śląsk II Św.-
12 12.11.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-TP TP Jastrząb-
13 19.11.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS Śląsk II Św.-
14 25.04.2018 17:30    Urania II R.Śl. GKS-MKS Śląsk II Św.0-1
15 25.03.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-HET KS Hetman 22 Katowice2-0
17 15.04.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS Śląsk II Św.1-1
18 22.04.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów1-2
19 29.04.2018 11:00    KS Górnik MK Katowice KSG-MKS Śląsk II Św.4-2
20 06.05.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-AKS AKS II Mikołów0-3
21 13.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-MKS Śląsk II Św.3-1
22 20.05.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-  1 FC Katowice8-1
23 27.05.2018 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-MKS Śląsk II Św.2-1
24 03.06.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-UKS UKS Victoria Katowice4-4
25 10.06.2018 11:00    TP Jastrząb TP-MKS Śląsk II Św.-
26 17.06.2018 11:00    Śląsk II Św. MKS-STR Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1553:1243
Unia Kosztowy1556:941
AKS Mikołów1556:941
Pogoń Imielin1543:1635
LKS Łąka1540:2826
Piast Bieruń1531:2425
7 Urania R.Śl.1527:2424
LKS Ogrodnik1530:1923
MKS Iskra1529:2622
10 Górnik 091524:2222
11 Sokół Wola1529:2821
12 Sparta Kat.1534:2620
13 Wawel Wirek1520:2616
14 Pogoń R.Śl.1525:4114
15 Krupiński1525:4011
16 Grunwald R.Śl.158:631
  MF/AP
Unia Kosztowy3091:2176
Podlesianka K.3092:2675
Pogoń Imielin3084:3371
AKS Mikołów3088:3466
MKS Iskra3062:4851
LKS Ogrodnik3055:4244
Sparta Kat.3074:5942
LKS Łąka3058:5742
Piast Bieruń3053:5141
10 Urania R.Śl.3053:5840
11 Górnik 093049:4638
12 Sokół Wola3046:7034
13 Wawel Wirek3041:6727
14 Krupiński3039:8420
15 Pogoń R.Śl.3038:10418
16 Grunwald R.Śl.3020:1434
  MF/AP
Pogoń Imielin1541:1736
Unia Kosztowy1535:1235
Podlesianka K.1539:1432
MKS Iskra1533:2229
AKS Mikołów1532:2525
Sparta Kat.1540:3322
LKS Ogrodnik1525:2321
Piast Bieruń1522:2716
9 Urania R.Śl.1526:3416
10 Górnik 091525:2416
11 LKS Łąka1518:2916
12 Sokół Wola1517:4213
13 Wawel Wirek1521:4111
14 Krupiński1514:449
15 Pogoń R.Śl.1513:634
16 Grunwald R.Śl.1512:803