GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz Śląsk II Św. iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-GKS Urania II R.Śl.4-1
2 03.09.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS Śląsk II Św.3-5
4 17.09.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-KOL Kolejarz Kat.2-0
5 24.09.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-MKS Śląsk II Św.2-4
6 01.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-KSG KS Górnik MK Katowice4-2
7 08.10.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS Śląsk II Św.1-2
8 15.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-MKS MKS II Siemianowice0-1
9 22.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -MKS Śląsk II Św.1-3
10 29.10.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-ŚKS Naprzód Lipiny-
11 05.11.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS Śląsk II Św.-
12 12.11.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-TP TP Jastrząb-
13 19.11.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS Śląsk II Św.-
14 18.03.2018 11:00    Urania II R.Śl. GKS-MKS Śląsk II Św.-
15 25.03.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-HET KS Hetman 22 Katowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
AKS Mikołów720:617
Pogoń Imielin721:1016
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.Śl.918:1515
LKS Łąka819:1114
Górnik 09712:811
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola69:88
12 Sparta Kat.715:147
13 Wawel Wirek77:156
14 Krupiński78:174
15 Pogoń R.Śl.69:163
16 Grunwald R.Śl.72:310
  MF/AP
Pogoń Imielin1438:1434
Unia Kosztowy1441:1433
Podlesianka K.1432:1332
AKS Mikołów1442:1730
MKS Iskra1429:1629
Piast Bieruń1532:2128
LKS Łąka1530:2024
Górnik 091426:1423
LKS Ogrodnik1525:2022
10 Urania R.Śl.1525:3218
11 Sparta Kat.1537:3017
12 Wawel Wirek1519:3213
13 Sokół Wola1417:3212
14 Krupiński1417:3711
15 Pogoń R.Śl.1516:484
16 Grunwald R.Śl.157:730
  MF/AP
Pogoń Imielin717:418
AKS Mikołów722:1113
Podlesianka K.714:813
MKS Iskra611:613
Górnik 09714:612
LKS Ogrodnik711:912
Unia Kosztowy612:711
LKS Łąka711:910
Piast Bieruń810:1310
10 Sparta Kat.822:1610
11 Krupiński79:207
12 Wawel Wirek812:177
13 Sokół Wola88:244
14 Urania R.Śl.67:173
15 Pogoń R.Śl.97:321
16 Grunwald R.Śl.85:420