GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2017/2018
Terminarz KS Hetman 22 Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
2 03.09.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS ¦l±sk II ¦w.3-5
3 10.09.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-HET KS Hetman 22 Katowice3-1
4 17.09.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów-
5 24.09.2017 11:00    Górnik MK KSG-HET KS Hetman 22 Katowice5-1
6 01.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-AKS AKS II Mikołów2-2
7 08.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice3-4
8 15.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-  1 FC Katowice3-3
9 22.10.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-HET KS Hetman 22 Katowice4-0
10 29.10.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-UKS UKS Victoria Katowice3-2
11 05.11.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-HET KS Hetman 22 Katowice-
12 12.11.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-STR Strażak Mikołów-
13 19.11.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-HET KS Hetman 22 Katowice-
15 25.03.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-HET KS Hetman 22 Katowice2-0
16 08.04.2017 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KOL Kolejarz Kat.0-0
17 15.04.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-HET KS Hetman 22 Katowice6-1
18 22.04.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSG Górnik MK2-3
19 29.04.2018 11:00    AKS II Mikołów AKS-HET KS Hetman 22 Katowice1-0
20 06.05.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS MKS II Siemianowice0-2
21 13.05.2018 11:00    1 FC Katowice  -HET KS Hetman 22 Katowice0-3
22 20.05.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-¦KS Naprzód Lipiny1-6
23 27.05.2018 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-HET KS Hetman 22 Katowice2-1
24 03.06.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-TP TP Jastrz±b0-3
25 10.06.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-HET KS Hetman 22 Katowice5-3
26 17.06.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-GKS Urania II R.¦l.1-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00