GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2017/2018
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    Śląsk II Św. MKS-GKS Urania II R.Śl.4-1
2 03.09.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KOL Kolejarz Kat.4-2
3 10.09.2017 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów KSS-GKS Urania II R.Śl.5-0
4 17.09.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSG Górnik MK0-7
5 04.10.2017 16:00    AKS II Mikołów AKS-GKS Urania II R.Śl.5-1
6 01.10.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-MKS MKS II Siemianowice0-2
7 08.10.2017 11:00    1 FC Katowice  -GKS Urania II R.Śl.1-3
8 15.10.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-ŚKS Naprzód Lipiny0-6
9 22.10.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-GKS Urania II R.Śl.1-2
10 29.10.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-TP TP Jastrząb2-1
11 05.11.2017 11:00    Strażak Mikołów STR-GKS Urania II R.Śl.-
13 19.11.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-HET KS Hetman 22 Katowice-
14 25.04.2018 17:30    Urania II R.Śl. GKS-MKS Śląsk II Św.0-1
15 25.03.2017 11:00    Kolejarz Kat. KOL-GKS Urania II R.Śl.0-3
16 08.04.2017 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSS KS Stadion Śląski Chorzów0-4
17 15.04.2018 11:00    Górnik MK KSG-GKS Urania II R.Śl.7-1
18 22.04.2018 11:00    Urania II R.Śl. GKS-AKS AKS II Mikołów0-3
19 29.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-GKS Urania II R.Śl.8-2
20 06.05.2018 11:00    Urania II R.Śl. GKS-  1 FC Katowice2-2
21 13.05.2018 11:00    Naprzód Lipiny ŚKS-GKS Urania II R.Śl.1-1
22 20.05.2018 11:00    Urania II R.Śl. GKS-UKS UKS Victoria Katowice2-2
23 27.05.2018 11:00    TP Jastrząb TP-GKS Urania II R.Śl.0-0
24 03.06.2018 11:00    Urania II R.Śl. GKS-STR Strażak Mikołów5-2
26 17.06.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-GKS Urania II R.Śl.1-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40