GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2017/2018
Terminarz MKS II Siemianowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-  1 FC Katowice2-1
2 03.09.2017 11:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-0
3 10.09.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-UKS UKS Victoria Katowice4-0
4 17.09.2017 11:00    TP Jastrz±b TP-MKS MKS II Siemianowice2-2
5 05.10.2017 16:00    MKS II Siemianowice MKS-STR Strażak Mikołów4-1
6 01.10.2017 11:00    Urania II R.¦l. GKS-MKS MKS II Siemianowice0-2
7 08.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-HET KS Hetman 22 Katowice3-4
8 15.10.2017 11:00    ¦l±sk II ¦w. MKS-MKS MKS II Siemianowice0-1
9 22.10.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KOL Kolejarz Kat.-
10 29.10.2017 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów KSS-MKS MKS II Siemianowice-
11 05.11.2017 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSG Górnik MK-
12 12.11.2017 11:00    AKS II Mikołów AKS-MKS MKS II Siemianowice-
14 18.03.2018 11:00    1 FC Katowice  -MKS MKS II Siemianowice1-4
15 31.03.2017 14:00    Naprzód Lipiny ¦KS-MKS MKS II Siemianowice2-1
16 08.04.2017 11:00    UKS Victoria Katowice UKS-MKS MKS II Siemianowice1-3
17 15.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-TP TP Jastrz±b0-2
18 22.04.2018 11:00    Strażak Mikołów STR-MKS MKS II Siemianowice3-1
19 29.04.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-GKS Urania II R.¦l.8-2
20 06.05.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-MKS MKS II Siemianowice0-2
21 13.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-MKS ¦l±sk II ¦w.3-1
22 20.05.2018 11:00    Kolejarz Kat. KOL-MKS MKS II Siemianowice0-6
23 27.05.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów2-6
24 03.06.2018 11:00    Górnik MK KSG-MKS MKS II Siemianowice3-0
25 10.06.2018 11:00    MKS II Siemianowice MKS-AKS AKS II Mikołów0-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00